Widzew Łódź pokonany w hicie kolejki. Zobacz bramki i niewykorzystane sytuacje

Hitowe spotkanie ósmej kolejki Futsal Ekstraklasy zakończyło się triumfem FC Reiter Toruń 4:2. Ekipa z Grodu Kopernika stworzyła wespół z Widzewem Łódź bardzo dobre widowisko. Emocji nie brakowało.

Mateusz Domański
Maksymilian Lewandowski trafił do pustej bramki YouTube / Futsal Ekstraklasa / Maksymilian Lewandowski trafił do pustej bramki
Fani futsalu skrupulatnie śledzili hit ósmej kolejki Futsal Ekstraklasy. Starcie FC Reiter Toruń - Widzew Łódź przyniosło aż sześć bramek. Działo się naprawdę sporo. Były świetne akcje, a także kapitalne parady golkiperów.

Więcej argumentów mieli gospodarze, którzy zasłużenie wygrali 4:2. Wynik rywalizacji już w trzeciej minucie otworzył Kamil Roll.

W pierwszej połowie więcej bramek nie odnotowaliśmy, w związku z czym do przerwy gospodarze prowadzili 1:0.

23. minuta przyniosła kolejnego gola Kamila Rolla. Chwilę później trafił Jefferson Ortiz i prowadzenie gospodarzy wzrosło do 3:0. Potem goście zdobyli dwie bramki (Michał Marciniak, Jan Dudek), a wynik spotkania w 37. minucie ustalił Maksymilian Lewandowski, który precyzyjnym strzałem wprowadził piłkę do pustej bramki.

Dostępny jest już skrót z tego spotkania. Śmiało można stwierdzić, że szlagierowy pojedynek w ramach ósmej kolejki FE absolutnie nie zawiódł.

Wszystkie mecze Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie WP Pilot.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)