Relacje na żywo
 • wszystkie
 • MŚ 2022
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Futsal Ekstraklasa zmienia nazwę. Jest nowy sponsor tytularny

Firma Fogo została sponsorem tytularnym Futsal Ekstraklasy. Umowa z czołowym polskim producentem agregatów prądotwórczych została podpisana do końca sezonu 2023/24. Tym samym rozgrywki odtąd będą nosić nazwę Fogo Futsal Ekstraklasa.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Fogo sponsorem tytularnym Futsal Ekstraklasy Materiały prasowe / Jakub Schwarz / Fogo sponsorem tytularnym Futsal Ekstraklasy
Podpisanie umowy z firmą Fogo jest uznawane za ważny krok w rozwoju rozgrywek Futsal Ekstraklasy.

- Nawiązanie współpracy z tak znaną marką jak firma FOGO, jest wielkim wyróżnieniem i ważnym krokiem w budowie marki oraz prestiżu rozgrywek Futsal Ekstraklasy. Razem z naszym nowym partnerem będziemy zwiększać atrakcyjność rozgrywek i ich marketingową wartość. To bardzo ważny dzień w rozwoju projektu Futsal Ekstraklasa. Jestem przekonany, że to początek długiej i owocnej współpracy. Chcemy razem budować wizerunek Futsal Ekstraklasy jako jednej z najlepszych lig futsalowych w Europie - mówi Paweł Mrozkowiak, prezes Futsal Ekstraklasy, cytowany w informacji prasowej.

Firma Fogo od wielu lat jest związana ze sportem. Swoimi działaniami silnie wspiera piłkarskiego Lecha Poznań oraz żużlową Unię Leszno, której również jest sponsorem tytularnym. Teraz postanowiła postawić również na futsal.

ZOBACZ WIDEO: Kiks bramkarza. Ale co stało się później?!

- Widzimy jak Futsal Ekstraklasa oraz cała dyscyplina rozwinęła się na przełomie ostatnich lat, dlatego chcemy być częścią tego przyszłościowego projektu. Wspieranie sportu jest dla nas czymś naturalnym, więc też bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wspólnie uczestniczyć w rozwoju najlepszej ligi futsalu w Polsce. Tak jak sami produkujemy urządzenia dostarczające energię, tak też chcemy ją przekazać teraz Futsal Ekstraklasie - zaznacza Jan Wojciak, dyrektor ds. rozwoju Fogo.

Głos zabrał też przedstawiciel PZPN. - Bardzo się cieszymy z faktu pozyskania przez Futsal Ekstraklasę sponsora tytularnego. To kolejny ważny krok w dalszym rozwoju całej dyscypliny, która na przełomie ostatnich lat przeszła ogromną transformację, zyskując dzięki temu na popularności. Dowodem tego są kolejne poziomy rozgrywkowe, które powstają w naszym kraju, ale też, tak jak teraz, dołączanie do grona sponsorów Futsal Ekstraklasy uznanych w świecie polskiego sportu partnerów biznesowych - zaznacza Adam Kaźmierczak, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Rafał Franz spostrzega, że to duże wsparcie dla FE. - To wspaniała wiadomość dla całego środowiska. Działania nowego prezesa zarządu przyniosły bardzo dobre efekty. Silny partner, jakim jest firma Fogo, to duże wsparcie dla Futsal Ekstraklasy. Jestem przekonany, że już niedługo będziemy cieszyć się z kolejnych dobrych wiadomości. Jako przewodniczący Rady Nadzorczej mogę powiedzieć, że spółka ma pomysł na rozwój, a podpisanie tej umowy jest tego dowodem. Dziękuję firmie Fogo za zaufanie, a prezesowi zarządu życzę dalszych sukcesów - ocenia Rafał Franz, przewodniczący Rady Nadzorczej Futsal Ekstraklasy.

Wszystkie mecze Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Zobacz także:
Tak bukmacherzy widzą MŚ w Katarze. Jakie kursy na Polskę?
W hotelu polskich piłkarzy od rana ruch, nie ma spokoju. Zobacz, co się dzieje


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy!

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×