Dwa gole w hicie rundy Fogo Futsal Ekstraklasy. Sprawa 1. miejsca przesądzona?

Za nami jedno z najciekawszych spotkań Fogo Futsal Ekstraklasy. W Lubawie wicelider Constract podejmował lidera Rekord Bielsko-Biała. Potyczka zakończyła się remisem 1:1.

Michał Piegza
Constract Lubawa Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Constract Lubawa
Podział punktów w poniedziałkowym meczu Fogo Futsal Ekstraklasy. To było spotkanie, która mogło przesądzić sprawę 1. miejsca przed play-off.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje meczów do zobaczenia w Pilot WP!

Constract, chcąc marzyć o wygraniu fazy zasadniczej, musiał pokonać lidera z Bielska-Białej i liczyć na jeszcze jedno potknięcie wicemistrzów Polski.

Od początku obie drużyny grały otwartą piłkę. Na dwie minuty przed przerwą wynik gry otworzyli goście. Mocne dogranie z lewej strony do bramki skierował Mikołaj Zastawnik. Było to 100. trafienie tego zawodnika na najwyższym szczeblu.

Wydawało się, że Rekord dowiezie prowadzenie do końca. Constract szukał remisu i gola zdobył w 34. minucie. Adriano Lemos, który otrzymał piłkę po rykoszecie i wpakował do siatki.

Z remisu bardziej cieszyć mogą się bielszczanie, którzy przybliżyli się do wygrania fazy zasadniczej i najlepszej sytuacji wyjściowej przed play-off.

24. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
Lemos 34' - Zastawnik 18'

Następna kolejka rozpocznie się w piątek. Kolejne mecze zaplanowano na sobotę i niedzielę. Spotkania ligowe na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie Pilot WP.