Genialny strzał na wagę niespodzianki. Ależ przymierzył! [WIDEO]

Lider tabeli Rekord Bielsko-Biała niespodziewanie stracił punkty podczas wyjazdowej konfrontacji z Jagiellonią Białystok (3:3). Wynik spotkania cudnym uderzeniem ustalił Oleksandr Kolesnikow. Zobacz, jak huknął w 40. minucie.

Mateusz Domański
Świetnie uderzył Ołeksandr Kolesnikow Twitter / Futsal Ekstraklasa / Świetnie uderzył Ołeksandr Kolesnikow.
Wyraźnym faworytem meczu 26. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy był wicemistrz Polski, a zarazem obecny lider tabeli Rekord Bielsko-Biała. Przed spotkaniem można było jednak zakładać, że białostoczanie tanio skóry nie sprzedadzą.

Wynik rywalizacji już w trzeciej minucie otworzył Sebastian Leszczak. Następnie wyrównał Cristian Neme. W 15. minucie "Jaga" prowadziła 2:1 po golu Mateusza Łabieńca.

Jeszcze przed przerwą wyrównał Mikołaj Zastawnik. W 28. minucie prowadzenie bielszczanom dał z kolei Matheus Ferreira.

Przez długi czas utrzymywał się wynik 2:3. Aż do 40. minuty, gdy wszystko na jedną kartę postawił Oleksandr Kolesnikow. Soczyście uderzył, tym samym zaskakując golkipera Rekordu.

"Jak wyrywać punkty liderowi, to właśnie w taki sposób" - skomentowała Fogo Futsal Ekstraklasa, pokazując jednocześnie gola Kolesnikowa na 3:3.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

> Legenda chce powrotu Messiego do Barcelony. "To moje życzenie"