W sobotę już wszystko będzie jasne? Mistrz Polski w tarapatach

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Bartosz Barański / Piast Gliwice po raz pierwszy w historii zdobył Puchar Polski
Materiały prasowe / Bartosz Barański / Piast Gliwice po raz pierwszy w historii zdobył Puchar Polski
zdjęcie autora artykułu

Na sobotę (20 maja) przewidziano drugie półfinały w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023. Póki co bliżej finału są zespoły Rekordu Bielsko-Biała i Constractu Lubawa.

W półfinałach Fogo Futsal Ekstraklasy rywalizacja toczy się do dwóch wygranych meczów. Na razie po jednym zwycięstwie na swoich kontach mają ekipy Constractu Lubawa oraz Rekordu Bielsko-Biała.

Lubawianie wykonali istotny krok w kierunku wielkiego finału. 17 maja wygrali na terenie aktualnego mistrza Polski 2:1. Piast Gliwice na pewno ma o czym myśleć po tym niepowodzeniu.

Rekord Bielsko-Biała natomiast półfinałową rywalizację rozpoczął od wyjazdowego starcia z GI Malepszy Arth Soft Leszno. Bielszczanie wygrali ten pojedynek 4:0.

Teraz czas na rewanżowe półfinały, do których dojdzie 20 maja. Constract Lubawa o godz. 18:00 zmierzy się z Piastem Gliwice, natomiast na 20:00 przewidziano starcie bielszczan z leszczynianami.

Transmisje z obu meczów pojawią się na platformie Pilot WP. W przypadku triumfu Piasta lub GI Malepszy Arth Soft, decydujące pojedynki zorganizowane zostaną w niedzielę (21 maja).

Czytaj także: > Niesamowity 20-latek na radarze angielskich gigantów. Skauci już wysłaniKorona gra o spokój. Śląsk wywołał złość

ZOBACZ WIDEO: Włosi nie zapłacili polskiemu klubowi. "To będzie kradzież"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty