"6 sekund, dawać! Dużo czasu", czyli beniaminek walczył do końca (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fogo Futsal Ekstraklasa / Na zdjęciu futsaliści We-Met Futsal Club Kamienica Królewska i BSF ABJ Bochnia

Dla We-Met Futsal Club Kamienica Królewska domowa potyczka z BSF ABJ Bochnia była debiutem w Fogo Futsal Ekstraklasie. Gospodarze ostatecznie przegrali 5:6. Kanał rozgrywek przygotował materiał przedstawiający otoczkę meczu.

To był pierwszy mecz sezonu Fogo Futsal Ekstraklasy. Beniaminek ligi We-Met Futsal Club Kamienica Królewska podejmował BSF ABJ Bochnia. Dla gości to już drugi sezon w ligowej elicie.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

W meczu sporo się działo. Już do przerwy padło osiem bramek. Zawodnicy schodzili do szatni przy stanie 4:4.

W 2. połowie to bardziej doświadczeni goście przechylili szalę wygranej na swoją korzyść, ostatecznie zwyciężając 6:5.

Zawodnicy z Kamienicy Królewskiej do końca walczyli o punkt. Nawet na sześć sekund przed ostatnią syreną miejscowi wierzyli w możliwość remisu. ""6 sekund, dawać! Dużo czasu" - słychać w materiale filmowym.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy We-Met Futsal Club Kamienica Królewska utrzyma się w Fogo Futsal Ekstraklasie?