Legia Warszawa straciła pierwsze punkty

W Przemyślu zakończyła się 3. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. Beniaminek ligi Eurobus Przemyśl zdobył kolejny punkt w sezonie, remisując 4:4 z Legią Warszawa.

Michał Piegza
Adrian Skrzypek, Michał Knajdrowski Materiały prasowe / Bartosz Barański / Na zdjęciu: Adrian Skrzypek, Michał Knajdrowski
Osiem bramek padło w meczu kończącym 3. kolejkę Fogo Futsal Ekstraklasy. Beniaminek ligi Eurobus Przemyśl liczył na zatrzymanie Legii.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Warszawski zespół bardzo dobrze wszedł w sezon. Drużyna wcześniej wygrała dwa spotkania i liczyła na więcej. Eurobus po zwycięstwie na inaugurację, w 2. serii przegrał.

Początkowo wiele wskazywało na to, że drużyna ze stolicy sięgnie po kolejne trzy punkty. Goście do przerwy prowadzili 1:0, po zmianie stron dołożyli kolejne trafienie.

Beniaminek szukał kontaktowego gola i trafił w 28. minucie. Chwilę później był remis, Legia jednak ponownie wyszła na prowadzenie. Na krótko. W 35. minucie Eurobus wygrywał 4:3, ale przyjezdni zdołali wyrównać.

W samej końcówce obie drużyny wykonywały po jednym przedłużonym rzucie karnym, jednak wynik gry nie uległ już zmianie.

Wyniki poniedziałkowego meczu 3. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy:

Eurobus Przemyśl - Legia Warszawa 4:4 (0:1)
Lebed 28', Zanko 29', Kiełbasa 33', Wanat 35' - Davidson 13', 22', Nuno 31', Rui Carlos 37'

4. kolejka rozgrywana będzie od piątki do niedzieli. Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.