Kolejne rozczarowanie Dremana. "To się zemściło"

Nie tak początek sezony wyobrażali sobie zawodnicy Dremana Opole Komprachcice. Dwie porażki w dwóch meczach uplasowały drużynę w dole Fogo Futsal Ekstraklasy. W klubie jednak nikt nie załamuje rąk.

Michał Piegza
Dreman Opole Komprachcice WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Dreman Opole Komprachcice
Po falstarcie i porażce w 1. kolejce z GI Malepszy Arth Soft Leszno (0:3) zawodnicy Dremana Opole Komprachcice w 2. serii liczyli na komplet punktów w wyjazdowej potyczce w Toruniu z FC Reiter.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Drużyna prowadzona przez Toniego Corredery po raz kolejny jednak musiała pogodzić się z przegraną. Tym razem wynik ważył się do końca. Ostatecznie, po dwóch golach zdobytych w 40. minucie, torunianie wygrali 5:2.

Pomimo drugiej porażki w sezonie trener Dremana nie miał pretensji do zespołu. - To było bardzo dobre spotkanie. Gospodarze nie notowali strat. Statystyki pokazały, że to my atakowaliśmy dwa razy częściej. Jednak słaba skuteczność zadecydowała o wyniku. Rywale wykorzystali wszystkie nasze błędy. Lepiej zagraliśmy po przerwie, ale niestety nie udało nam się zremisować - powiedział Toni Corredera, w rozmowie z TV Futsal Ekstraklasa. - Jeśli dalej będziemy tak grać, zaczniemy punktować. Widzę postęp w grze zespołu. Lepsze wyniki na pewno przyjdą - zapewnił Hiszpan.

O słabą skuteczność miał po meczu pretensje zawodnik Dremana Marek Bugański. - Torunianie grali mądrze i odpowiedzialnie. Nie chcieli narazić się na kontrę. Zmarnowaliśmy sporo okazji, to się zemściło w ostatniej minucie 1. połowy. Po przerwie goniliśmy wynik, złapaliśmy kontakt, ale po wycofaniu bramkarza straciliśmy dwa gole - podsumował mecz. - Dobrze, że przed nami przerwa na kadrę. Musimy popracować nad głowami - dodał.

W 3. serii opolanie podejmą we własnej hali BSF ABJ Bochnia.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Czy Dreman Opole Komprachcice zakwalifikuje się do play-off?