Dwanaście goli w hicie kolejki. Constract Lubawa pokazał siłę!

Rozpoczęła się 4. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. Za nami hit kolejki. W nim mistrz Polski Constract Lubawa nie dał szans Rekordowi, wygrywając w Bielsku-Białej 8:4.

Michał Piegza
Zawodnicy Constractu Lubawa Materiały prasowe / Zawodnicy Constractu Lubawa
Od hitu kolejki rozpoczęła się 4. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. W Bielsku-Białej wicemistrz Rekord, najbardziej utytułowany zespół w Polsce, podejmował mistrza Constract.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

W meczu, szczególnie w 2. połowie, nikt nie zamierzał kalkulować. Wynik otworzyli goście już w 5. minucie. Rekord wyrównać dziewięć minut później, ale w 17. ponownie prowadzili lubawianie.

Prawdziwe strzelanie rozpoczęło się po zmianie stron. Constract zaczął powoli odskakiwać gospodarzom. Rekord starał się gonić, w końcówce zaczął ryzykować, co wykorzystali rywale, którzy ostatecznie zwyciężyli 8:4.

Wyniki piątkowego meczu 4. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy:

Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa 4:8 (1:2)
Lutecki 14, Iwanek 23', Henrique 31', Korsunow 33' - Sendlewski 5', 33', 39', Dosa 17', 39', Kriezel 22', 28', Lemos 27'

4. kolejka rozgrywana będzie od piątku do niedzieli. Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.