Legia Warszawa pokazała moc. Aż osiem bramek w jednym meczu [WIDEO]

Legia Warszawa zanotowała kolejny sukces w sezonie 2023/2024. Tym razem "Wojskowi" pokonali ekipę beniaminka z Kamienicy Królewskiej. Emocji w trakcie sobotniego starcia absolutnie nie brakowało.

Mateusz Domański
Legia z kolejnym triumfem YouTube / Futsal Ekstraklasa / Legia z kolejnym triumfem
Mnóstwo emocji zagwarantował pojedynek Legia Warszawa - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska. Wynik rywalizacji już w drugiej minucie otworzył Mykyta Storożuk, a nieco później prowadzenie "Wojskowych" podwyższył Davidson.

Przed przerwą padł jeszcze jeden gol - autorstwa Szymona Wrońskiego z We-Metu. Tym samym pierwsza partia zakończyła się wynikiem 2:1.

W drugiej połowie odnotowaliśmy znacznie więcej goli. Dla Legii trafiali kolejno Mateusz Madziąg (gol samobójczy), Andre Luiz, Michał Klaus, a także Tomasz Warszawski.

Beniaminek z Kamienicy Królewskiej próbował niwelować straty, ale na niewiele się to zdało. Dla gości trafił jeszcze tylko Milinton Tijerin.

Mecz zakończył się wynikiem 6:2. Poniżej można zobaczyć, w jakich okolicznościach Legia odniosła triumf.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)