Bez litości! Constract Lubawa rozniósł beniaminka

W Fogo Futsal Ekstraklasie odrobiono zaległości. Mistrz Polski Constract nie dał żadnych szans beniaminkowi Eurobusowi Przemyśl pokonując rywali 13:0.

Michał Piegza
Futsaliści Constractu i Rekordu w lidze zajmują dwa pierwsze miejsca Materiały prasowe / Joanna Adamska / Futsaliści Constractu i Rekordu w lidze zajmują dwa pierwsze miejsca
Nie mieli litości futsaliści Constractu Lubawa, którzy w zaległym spotkaniu zmierzyli siły z Eurobusem Przemyśl.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Potyczka została przełożona ze względu na udział Konstruktorów w Main Round Ligi Mistrzów. Gospodarze już w 2. minucie otworzyli wynik.

Gości niewiele potrafili zdziałać. Constract z każdą minutą powiększał przewagę. Do przerwy gospodarze prowadzili 6:0.

Po zmianie miejscowi nie zamierzali się zatrzymywać i zdobyli kolejnych siedem goli. W efekcie Constract wygrał 13:0 i umocnił się na 1. miejscu w Fogo Futsal Ekstraklasie.

Constract Lubawa - Eurobus Przemyśl 13:0 (6:0) Dosa 2', Raszkowski 5', 16', Kriezel 10', Everton 11', 33', Grubalski 19', Claudinho 26', Dmochewicz 36', 36', Pedro 37', 37' - Wielgosz (sam) 22'.

16. Jagiellonia Białystok 9 1 25:52 0 1 8

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Czytaj także: Mistrz znowu gromi i jest liderem. Hit dla Rekordu Bielsko-Biała Oddech Clearexu Chorzów. Derby dla Legii Warszawa! ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poznaliśmy bramkę roku?! Fenomenalny gol piłkarki

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
Czy Constract Lubawa zdobędzie mistrzostwo Polski?