Ależ tam się działo! Zobacz, jak Piast pokonał Legię

Mnóstwo emocji zagwarantował kibicom pojedynek 10. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa - Piast Gliwice. Ostatecznie goście wygrali 3:1.

Mateusz Domański
Piast Gliwice pokonał Legię Warszawa YouTube / Futsal Ekstraklasa / Piast Gliwice pokonał Legię Warszawa
Faworytem sobotniej konfrontacji w stolicy był oczywiście Piast Gliwice. Legia Warszawa do tej pory notowała słabsze wyniki niż gliwiczanie, a ponadto do spotkania przystąpiła w mocno osłabionym składzie ze względu na kontuzje.

Mimo to "Wojskowi" pokazali charakter. Od samego początku stawiali rywalom bardzo twarde warunki. Absolutnie nie podłamało ich to, że już w drugiej minucie trafił Rafael Cadini.

Krótko później wyrównał Mykyta Storożuk. Ósma minuta przyniosła zaś bramkę dla Piasta, której autorem był Alan Gitahy.

Legia mogła sobie pluć w brodę 25. minucie. Wtedy rzutu karnego na trafienie nie zamienił Michał Klaus.

W kolejnych minutach działo się sporo, a kropkę nad "i" w 37 min postawił Kamil Roll, ustalając wynik pojedynku na 1:3.

Skrót meczu Legia - Piast:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)