Constract postawił się faworytowi Ligi Mistrzów. Zadecydowała końcówka

W drugim meczu ELite Round Ligi Mistrzów rywalem Constractu Lubawa był obrońca trofeum Palma Futsal. Hiszpańska drużyna wygrała 3:1, a decydujące gole zdobyła w końcówce potyczki.

Michał Piegza
Constract Lubawa Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Constract Lubawa
Mistrzom Polski Constractowi Lubawa nie udało się sprawić niespodzianki w Elite Round Ligi Mistrzów.

Najlepsza drużyna w Polsce grała z obrońcą trofeum, z którą przed rokiem w tej samej fazie rozgrywek Piast Gliwice przegrał 0:5, a w grupie ostatecznie zajął świetne 2. miejsce.

Konstruktorzy z przeciwnikiem długo rozgrywali wyrównany bój. Wynik otworzyli gospodarze turnieju, ale jeszcze przed przerwą Constract wyrównał.

Po zmianie stron z kapitalnej strony prezentował się bramkarz lubawian Victor Lopez. Golkiper w końcu skapitulował, najpierw 34., a następnie 37. minucie.

Palma Futsal wygrała 3:1 i jest o krok od zapewnienia sobie awansu do Final Four. Mistrzom Polski pozostaje walka o 2. miejsce. W sobotę zmierzą się z MNK Olmissum (Chorwacja).

Palma Futsal - Constract Lubawa 3:1 (1:1)