Chcieli mu podebrać młodych zawodników. Ależ odpowiedź!

Zespół Red Dragons Pniewy ma w swoich szeregach zawodników, których chcieliby pozyskać trenerzy innych klubów. Teraz stało się jasne, że muszą obejść się smakiem.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Łukasz Frajtag Materiały prasowe / Bartosz Barański / Łukasz Frajtag
Trenerzy innych klubów Fogo Futsal Ekstraklasy "czaili się" na Nikodema Krajewskiego i Huberta Klatkiewicza, młodych futsalistów Red Dragons Pniewy. Wiadomo już, że na zakontraktowanie tych zawodników nie mają co liczyć.

"Mamy złe wieści dla naszych rywali. Nikodem Krajewski i Hubert Klatkiewicz zostają z nami na dłużej. Obaj zawodnicy Czerwonych Smoków podpisali dłuższe kontrakt" - poinformował na platformie X klub z Pniew.

Do tematu w tym samym miejscu odniósł się Łukasz Frajtag, trener wielkopolskiej drużyny. Zwrócił się do innych szkoleniowców.

"Drodzy koledzy Trenerzy. Zamiast tracić czas na wypisywanie do moich zawodników, proponuję, żebyście zainwestowali w młodych, zdolnych w waszej okolicy. To nie jest szybka i łatwa droga, ale może wówczas unikniecie ściągania wątpliwej jakości obcokrajowców" - napisał nieco uszczypliwie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękne sceny tuż przed meczem. Trudno się nie wzruszyć

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Czytaj także:
Stanowski o kandydowaniu na prezydenta. "Chciałem doprecyzować"
Co dalej z Mucim? Jasna deklaracja gwiazdy Legii


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×