Ogromny cios. Widzew Łódź stracił kluczowego zawodnika

Ziścił się najgorszy scenariusz. Jefferson Ortiz, który jest bardzo ważnym ogniwem futsalowego Widzewa Łódź, już w tym sezonie nie zagra. Kolumbijczyk doznał poważnego urazu.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Zawodnicy Widzewa Łódź po zdobyciu bramki Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Zawodnicy Widzewa Łódź po zdobyciu bramki
Jefferson Ortiz do Widzewa Łódź trafił przed bieżącym sezonem. Wcześniej był silnym ogniwem drużyny FC Reiter Toruń. W nowym środowisku odnalazł się wręcz znakomicie. Momentalnie stał się filarem łódzkiej drużyny.

Niestety, podczas starcia Widzew Łódź - BSF ABJ Bochnia (1:3) w dniu 24 stycznia zawodnik doznał kontuzji. Początkowo podawano jedynie, że nabawił się urazu kolana.

"Od chwili zdarzenia Jeffer był pod bacznym okiem klubowego fizjoterapeuty oraz specjalistów Oficjalnego Dostawcy klubu - OrtoTeam. Seria przeprowadzonych badań potwierdziła diagnozę zerwania więzadeł w prawym kolanie" - informuje Widzew na swojej stronie internetowej.

Dla skrzydłowego łódzkiego zespołu jest to koniec sezonu 2023/2024. Jego kontuzja to niewątpliwie ogromny cios dla Widzewa.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękne sceny tuż przed meczem. Trudno się nie wzruszyć

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Czytaj także:
Stanowski o kandydowaniu na prezydenta. "Chciałem doprecyzować"
Co dalej z Mucim? Jasna deklaracja gwiazdy Legii


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×