Co za mecz w Warszawie! Wyszarpali wygraną 30 sekund przed końcem

Niesamowitą dramaturgię miał mecz 22. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy Legia Warszawa - Eurobus Przemyśl. Drużyna z Podkarpacia wyszarpała komplet punktów w samej końcówce.

Mateusz Domański
Ogromne emocje w meczu Legia - Eurobus YouTube / Futsal Ekstraklasa / Ogromne emocje w meczu Legia - Eurobus
Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy niekiedy przynoszą mnóstwo emocji. Tak było choćby przy okazji starcia Legia Warszawa - Eurobus Przemyśl.

"Wojskowi" dobrze weszli w to spotkanie. Prowadzili już w czwartej minucie, gdy trafił Rui Pinto. Później prowadzenie Legii podwyższył Michał Klaus.

Kolejne dwa gole strzelili przyjezdni - Bruninho oraz Jarosław Lebid. Jeszcze przed przerwą warszawiacy powrócili na prowadzenie za sprawą gola Sergio Monteiro. Po pierwszej połowie było 3:2.

W drugiej partii działo się naprawdę sporo. Najpierw wyrównał Bruninho, a później prowadzenie Legii dał Davidson.

Mimo utraty gola w 36. minucie, goście nie spuścili głów. W 37. minucie na 4:4 trafił Jarosław Łebid. Remisem jednak Eurobus się nie zadowolił!

Podkarpacki team kontynuował ataki, co poskutkowało upragnionym golem na około 30 sekund przed końcem! Wówczas trafił Ołeksandr Bondar, wprowadzając swój zespół w niesamowitą euforię.

Legia jeszcze próbowała odpowiedzieć, ale nic z tego nie wynikło. Goście wygrali 5:4.

Poniżej skrót z meczu Legia - Eurobus:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)