Gwiazda programu TVN jest z Bieniukiem. On był miłością Przybylskiej

Jarosław Bieniuk był wielką miłością śp. Anny Przybylskiej. Po jej śmierci długo żył w samotności, ale teraz były reprezentant Polski znów jest zakochany. Kim jest jego wybranka?

DB
Na zdjęciach: Anna Przybylska (PAP/Marcin Bielecki), w kółku Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa (Instagram/paretpalmer) Materiały prasowe / Na zdjęciach: Anna Przybylska (PAP/Marcin Bielecki), w kółku Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa (Instagram/paretpalmer)
Polacy kochali Annę Przybylską. Cieszyła się nieposzlakowaną opinią i wielką sympatią publiczności. Prywatnie przez wiele lat była związana z byłym już piłkarzem Jarosławem Bieniukiem.

- Dopiero z Jarkiem mogła stworzyć dobry dom. Byli równorzędnymi partnerami, interesowało ich to samo - mówiła "VIVIE!" matka Anny Przybylskiej.

Po przedwczesnej śmierci aktorki (Anna Przybylska zmarła po chorobie w wieku zaledwie 36 lat) Jarosław Bieniuk długo żył sam. Poświęcił się dzieciom: córce Oliwii (ur. 2002) oraz synom: Szymonowi (ur. 2006) i Janowi (ur. 2011).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie robiła tego od ponad dwóch lat. W końcu się przełamała!

Jarosław Bieniuk, który w CV ma osiem występów w reprezentacji Polski i grę w takich klubach jak Lechia Gdańsk, Amica Wronki, Antalyaspor i Widzew Łódź, ma jeszcze syna Kazimierza ze związku z Martyną Gliwińską (2020).

Teraz jest natomiast zakochany w Zuzannie Pactwej. Modelka dała poznać się fanom dzięki udziałowi w programie TVN "Żony Hollywood". Urodziła się w Szwecji, jednak później przez wiele lat mieszkała w Krakowie.

Kiedy rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem, postanowiła wyjechać do Nowego Jorku, a później Los Angeles. Celebrytka założyła również własną markę odzieżową.

Bieniuk i Pactwa są w związku od 2020 roku. - Jarek daje mi duże wsparcie emocjonalne, męską dłoń. Ale też jest moim przyjacielem, wspiera mnie w moich marzeniach i celach. Dogadujemy się świetnie" - mówiła Pactwa VIVIE.pl.

Zobacz też: Każdy ją zna. Jest legendą telewizji. Zobacz, jak wyglądała kiedyś "Fenomeny". Pokazała, jak wygląda pół roku po porodzie
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×