Gdzie oglądać niedzielne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy? Czy będą streamy online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Red Dragons Pniewy
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Red Dragons Pniewy
zdjęcie autora artykułu

Na horyzoncie widać kolejne emocje związane z Fogo Futsal Ekstraklasą. Na niedzielę (17 marca) przewidziano trzy spotkania. Wszystkie będzie można oglądać online na Pilot WP.

W tym artykule dowiesz się o:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy regularnie dostarczają wielu emocji. Absolutnie nie brakuje pięknych bramek, spektakularnych parad bramkarskich czy też godnych uwagi manewrów taktycznych.

Generalnie fani futsalu z naszego kraju nie narzekają na nudę. Choć przeważają pozytywne emocje, to zdarzają się też te negatywne - kontrowersje wzbudzają przede wszystkim decyzje sędziowskie.

Gdy spojrzymy na sytuację w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy, to na obu biegunach nie ma najmniejszych niespodzianek. TOP3 ligowego zestawienia niezmiennie tworzą zespoły z Bielska-Białej, Lubawy, ale i Gliwic.

Na dnie tabeli znajdują się zaś drużyny Jagiellonii Białystok, Ruchu Chorzów, a także Sośnicy Gliwice. Praktycznie pewne jest, że te trzy drużyny nie zdołają uniknąć degradacji do niższej klasy rozgrywkowej.

Tak naprawdę sezon zasadniczy Fogo Futsal Ekstraklasy zbliża się ku końcowi. Przed nami 26 z 30 przewidzianych kolejek. Niebawem już absolutnie wszystko będzie jasne - poznamy m.in. pełną obsadę play-offów i dowiemy się też, które drużyny kończą batalię w sezonie 2023/2024.

Gdzie oglądać mecze Fogo Futsal Ekstraklasy? Kiedy i o której?

Niedzielne pojedynki 26. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy powinny przynieść bardzo dużo emocji. W ciemno można zakładać, że w Pniewach, Sierakowicach czy Lubawie zadzieje się sporo. Wszystkie mecze będzie można oglądać za pośrednictwem internetu. Mecze transmitowane będą na Pilot WP (link sponsorowany).

Ta platforma pozwala na śledzenie pojedynków Fogo Futsal Ekstraklasy z poziomu rozmaitych urządzeń. Wykorzystywać można między innymi komputery, telewizory, smartfony czy też tablety.

Co istotne, na Pilot WP dostępne są nie tylko transmisje live. W tym miejscu można również znaleźć zapisy archiwalnych spotkań. Na tej platformie utworzono także kącik kibica - w nim fani futsalu mogą oglądać pomeczowe wywiady, skróty meczów czy różne inne materiały dotyczące najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Pora omówić, co konkretnie czeka nas w dniu 17 marca 2024 roku. Na ten dzień przewidziano trzy mecze Fogo Futsal Ekstraklasy. W pierwszym z nich ekipa Red Dragons Pniewy podejmie Dremana Opole Komprachcice. Tutaj tak naprawdę każdy wynik jest możliwy. Naprzeciwko siebie staną przecież dwa nieobliczalne zespoły.

W Sierakowicach We-Met Kamienica Królewska podejmie futsalistów Ruchu Chorzów. Wydaje się, że miejscowa ekipa nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem jednej z najsłabszych drużyn w naszym kraju.

W ostatnim niedzielnym meczu Constract Lubawa rywalizować będzie z Widzewem Łódź. Tutaj faworytem są oczywiście mistrzowie Polski. W ciemno można jednak zakładać, że łodzianie postawią solidne warunki i zrobią wszystko, by wywieźć z tego trudnego terenu jak najlepszy wynik.

26. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy - niedzielne mecze (17.03.2024):

Red Dragons Pniewy - Dreman Opole Komprachcice 16:00 We-Met Kamienica Królewska - Ruch Chorzów 17:00 Constract Lubawa - Widzew Łódź 18:00

ZOBACZ WIDEO: Ten gol przejdzie do historii. Trudno uwierzyć, ale piłka... wpadła do siatki

Czytaj także: > Co tam się zadziało?! Polacy "przejęli" konto BarcelonyTym razem Benedyczak zawiódł. Fatalny strzał

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)