Wszystko zaczyna się od nowa! Kto zostanie mistrzem kraju?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fogo Futsal Ekstraklasa / O piłkę walczą zawodnicy BSF ABJ Bochnia i Dremana Opole Komprachcice
Materiały prasowe / Fogo Futsal Ekstraklasa / O piłkę walczą zawodnicy BSF ABJ Bochnia i Dremana Opole Komprachcice
zdjęcie autora artykułu

To, co działo się w minionych miesiącach, nie ma już praktycznie żadnego znaczenia. Walka o tytuł mistrza Polski w futsalu zaczyna się na nowo! Na 20 kwietnia przewidziano pierwsze spotkania w ramach play-offów Fogo Futsal Ekstraklasy.

W tym artykule dowiesz się o:

Sezon zasadniczy Fogo Futsal Ekstraklasy zakończył się wygraną Constractu Lubawa. Drugie miejsce zajął Rekord Bielsko-Biała, a trzecie - Piast Gliwice. Czy tak będzie również po play-offach? Czas wszystko zweryfikuje.

W środę (24 kwietnia) czekają nas pierwsze emocje w ramach fazy play-off. Dwa mecze rozpoczną się o 19:00, a dwa - o godz. 20:00.

Najlepiej zapowiada się konfrontacja w Opolu, w ramach której piąty po fazie zasadniczej Dreman podejmie GI Malepszy Arth Soft Leszno. Te drużyny w tabeli dzielił tylko jeden punkt!

Bardzo ciekawie powinno być też w Bochni. BSF ABJ niemal na pewno postawi twarde warunki zespołowi z Gliwic. Niełatwe zadanie będzie mieć pewnie także Rekord Bielsko-Biała.

Najbardziej jednostronnie na ten moment zapowiada się starcie w Łodzi. Nie jest jednak powiedziane, że rzeczywistość tego nie zweryfikuje. Teoretycznie Constract jest zdecydowanym faworytem.

Pierwsze ćwierćfinały Fogo Futsal Ekstraklasy (24 kwietnia):

Dreman Opole Komprachcice - GI Malepszy Arth Soft Leszno 19:00 BSF ABJ Bochnia - Piast Gliwice 19:00 Widzew Łódź - Constract Lubawa 20:00 Legia Warszawa - Rekord Bielsko-Biała 20:00

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: To będzie robił Neymar po zakończeniu kariery? Ależ forma

Czytaj także: > W Warszawie stałem się tym, kim dziś jestem > ŁKS Łódź ma skupić się na tym, na co ma wpływ. "Nie interesuje nas to, co dzieje się w Lechu"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)