To już jest koniec. Legia Warszawa rozstaje się z tymi zawodnikami

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Futsal Ekstraklasa / Mariusz Milewski
YouTube / Futsal Ekstraklasa / Mariusz Milewski
zdjęcie autora artykułu

Futsalowa Legia Warszawa oficjalnie rozstała się z czterema zawodnikami. Współpracę ze stołecznym klubem zakończył między innymi Mariusz Milewski, który jest jedną z ikon polskiego futsalu.

Mariusz Milewski przez wiele lat prezentował bardzo wysoki poziom sportowy. Występował w futsalowej reprezentacji Polski, a poza tym grał na najwyższym polskim szczeblu rozgrywkowym.

"Miles" bronił barw takich klubów jak m.in. Gatta Active Zduńska Wola czy Legia Warszawa. Z tą drugą drużyną związany był w ciągu ostatnich czterech sezonów. Teraz przyszedł moment pożegnania.

43-latek rozegrał już spotkanie pożegnalne (24 kwietnia, przeciwko Rekordowi Bielsko-Biała), a także został uhonorowany przez władze klubu.

Stało się poza tym jasne, że barw Legii dłużej nie będą bronić Nuno Chuva, Davidsson Silva oraz Adam Grzyb.

"Dziękujemy za każdy mecz, każdą bramkę, każdą udany odbiór, każdy moment, w którym z dumą walczyliście za Legię Szczególne podziękowania oczywiście kierujemy do Mariusza Kapitanie! To była przyjemność oglądać Cię na boisku i patrzeć jak dokładasz kolejne cegiełki do rozwoju naszej sekcji" - przekazała Legia Warszawa.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Prawdziwie mistrzowska feta. Nigdy tego nie zapomną

Czytaj także: > Jasny cel Lechii Gdańsk. Wszyscy mówią jednym głosemWściekł się. Bułka nie mógł zrozumieć decyzji sędziego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
Jagafan !
29.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
A my w ległej to mamy mało piniędzy i długi, i pucharów nie będzie, trzeba będzie Łazienkowską zastawić