Poznaliśmy trzech półfinalistów play-off Fogo Futsal Ekstraklasy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Czarny productions / Futsal Leszno / Na zdjęciu: zespół GI Malepszy Futsal Leszno
Facebook / Czarny productions / Futsal Leszno / Na zdjęciu: zespół GI Malepszy Futsal Leszno
zdjęcie autora artykułu

Już po dwóch meczach w trzech z czterech par ćwierćfinałowych play-off Fogo Futsal Ekstraklasy rywalizacja została rozstrzygnięta. W czwartej wszystkiego dowiemy się w niedzielę.

W sobotę poznaliśmy pierwsze rozstrzygnięcia w ćwierćfinałach play-off Fogo Futsal Ekstraklasy. Zakończyła się rywalizacja w trzech parach.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Główni faworyci do medali szybko załatwili sprawę. Obrońca trofeum Constract w pierwszym meczu nie dał szans Widzewowi wygrywając 5:0.

W drugiej potyczce w Lubawie już tak lekko, łatwo i przyjemnie nie było. Łodzianie postawili się mistrzom Polski i przegrali tylko 1:2.

Zespół BSF ABJ Bochnia był na początku rundy wiosennej rewelacją rozgrywek. W play-off trafił na Piasta i w pierwszym meczu otrzymał małą lekcję przegrywając 2:8.

W kolejnym spotkaniu sytuacja nie wyglądała lepiej. Drużyna Orlando Duarte w Gliwicach nie dała żadnych szans zespołowi z Małopolski wygrywając 7:2.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: z piłką robią cuda. To po prostu trzeba zobaczyć

Niespodzianki nie było także w rywalizacji Rekordu z Legią. W pierwszej potyczce w Warszawie bielszczanie zwyciężyli 6:2. W sobotę wicemistrzowie Polski nie dali żadnych szans Legii zwyciężając 6:0.

Zgodnie z oczekiwaniami, najbardziej wyrównana rywalizacja toczy się pomiędzy GI Malepszy Arth Soft i Dremanem. W pierwszej potyczce wygrali opolanie. W rewanżu leszczynianie prowadzili już 4:0. Po dwóch kwadransach do pracy wzięli się przyjezdni i złapali kontakt bramkowy. Na doprowadzenie do dogrywki zabrakło im czasu. Decydujące starcie w niedzielę w Lesznie.

1/4 finału play-off (drugie mecze):

Constract LubawaWidzew Łódź 2:1 (2:1) Claudinho 5', Kacper Sendlewski 18' - Willy May 7'

Stan rywalizacji (do dwóch zwycięstw): 2:0. Awans do półfinału: Constract Lubawa.

Rekord Bielsko-Biała - Legia Warszawa 6:0 (3:0) Mikołaj Zastawnik 14', 15', Artur Popławski 20', Matheus Ferreira 21', Michal Seidler 31', Tomasz Lutecki 31'

Stan rywalizacji: 2:0. Awans do półfinału: Rekord Bielsko-Biała.

Piast Gliwice - BSF ABJ Bochnia 7:2 (4:1) Rick 4', 26', Bruno Graca 7', Edgar Varela 12', Lazaretti 20', Luizinho 25', Rafael Cadini 38' - Adam Wędzony 15', 27'

Stan rywalizacji: 2:0. Awans do półfinału: Piast Gliwice.

GI Malepszy Arth Soft Leszno - Dreman Opole Komprachcice 4:3 (2:0) José Luis Tangarife 6', Oleksandr Kolesnykow 15', 22', Daniel Gallego 23' - Wadym Iwanow 31', Denys Błank 32', 33'

Stan rywalizacji: 1:1.

Kolejne spotkania zaplanowano na sobotę i ewentualnie niedzielę. Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Czytaj także: Znamy drugiego beniaminka Fogo Futsal Ekstraklasy Zadecydowała ostatnia minuta. Widzew Łódź szczęśliwy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty