Ten mecz zadecyduje o wszystkim? Ważny pojedynek w Gliwicach

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Futsal Ekstraklasa / Orlando Duarte, trener Piasta Gliwice
YouTube / Futsal Ekstraklasa / Orlando Duarte, trener Piasta Gliwice

25 maja (sobota) możemy poznać brązowego medalistę Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024. Naprzeciw siebie znów staną zawodnicy Piasta Gliwice i GI Malepszy Arth Soft Leszno.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierwszy pojedynek o trzecie miejsce w Fogo Futsal Ekstraklasie zdecydowanie nie rozczarował. Futsaliści GI Malepszy Arth Soft Leszno i Piasta Gliwice potwierdzili, że potrafią skutecznie rywalizować o wysokie cele.

Po dwóch połowach na tablicy wyników widniał rezultat 2:2, w związku z czym potrzebna była dogrywka. Lepiej spisali się w niej gliwiczanie, dzięki czemu wygrali 5:2.

25 maja o godz. 19:00 dojdzie do rewanżu w Gliwicach. Jeżeli Piast wygra to spotkanie, będzie pewny trzeciego miejsca w zmaganiach o mistrzostwo Polski. Jeśli zaś triumfują goście, to będziemy mieli jeszcze jedno starcie (w Gliwicach, 26 maja o godz. 18:00).

Generalnie zanosi się na bardzo duże emocje. Warto wygospodarować trochę czasu, by obejrzeć sobotnie spotkanie. Z pewnością nikt nie będzie odpuszczać - na parkiecie mogą lecieć iskry.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty