Gdzie obejrzeć mecz Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała? Czy będzie stream online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Constract Lubawa
Materiały prasowe / Constract Lubawa
zdjęcie autora artykułu

Pora rozpocząć zmagania finałowe w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024. O złoto powalczą Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała. Oglądaj przez internet na Pilot WP.

W tym artykule dowiesz się o:

Znajdujemy się na finiszu rozgrywek Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024. Aktualnie w grze pozostają już tylko cztery zespoły. Futsaliści GI Malepszy Arth Soft Leszno i Piasta Gliwice skupiają się na walce o brązowy medal, zaś Constract Lubawa i Rekord Bielsko-Biała zgarnąć mogą tytuł mistrza Polski. W ciemno można zakładać, że w obie konfrontacje będą bardzo interesujące - na parkietach mogą lecieć iskry! Właśnie dlatego warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić zarówno rywalizację o trzecie miejsce, jak i pojedynki finałowe. Przypomnijmy, że sezon zasadniczy najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej zakończył się triumfem Constractu Lubawa. Ten zespół zgromadził 78 punktów. Drugie miejsce zajął Rekord Bielsko-Biała (77 "oczek"), a trzecie - Piast Gliwice. Gliwiczanie też zdobyli 77 punktów. Czwarty był zaś GI Malepszy Arth Soft Leszno (58 pkt).

Gdzie oglądać Constract - Rekord? Kiedy i o której?

Pojedynek Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała zapowiada się niezwykle interesująco. W ciemno można zakładać, że emocji nie zabraknie. Pierwszy finał zaplanowano na 22 maja 2024 roku. Początek środowej konfrontacji nastąpi o godz. 19:00. Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Pierwszy finał Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała będzie można oglądać na internetowej platformie Pilot WP (link sponsorowany). Za sprawą tego rozwiązania spotkanie obejrzysz na telewizorze, komputerze, smartfonie czy też tablecie. Możliwości generalnie jest zatem naprawdę sporo. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W ostatnich miesiącach odbyło się kilka bezpośrednich starć pomiędzy dwoma czołowymi drużynami Fogo Futsal Ekstraklasy - Contractem Lubawa i Rekordem Bielsko-Biała, które dostarczyły wielu emocji. Oto przegląd tych spotkań: 24 stycznia 2024 r. - mecz zakończył się remisem 2:2, co świadczy o wyrównanej rywalizacji między oboma zespołami. 29 września 2023 r. - Rekord Bielsko-Biała rozegrał dobre spotkanie, wygrywając 4:2. 29 maja 2023 r. - tym razem Contract Lubawa odpowiedział zwycięstwem 4:2, wyrównując wcześniejsze potknięcie. 28 maja 2023 r. - w kolejnym spotkaniu Contract Lubawa ponownie wykazał swoją przewagę, triumfując 7:2. 24 maja 2023 r. - ostatni z tych meczów także zakończył się na korzyść Contractu Lubawa, który zwyciężył 5:3. Rywalizacja między tymi dwoma drużynami jest intensywna i obfituje w zmienne wyniki, co tylko dodaje dramaturgii w walce o mistrzostwo ligi. Contract Lubawa wydaje się mieć lekką przewagę, ale Rekord Bielsko-Biała pokazał już, że potrafi skutecznie konkurować i odnosić zwycięstwa. Generalnie finałowa rywalizacja w Fogo Futsal Ekstraklasie zapowiada się arcyciekawie. Przypomnijmy, że na tym etapie gra toczy się do trzech zwycięstw. Może zatem dojść nawet do pięciu pojedynków!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Czytaj także: > A jednak to prawda. Pierwszy raz pokazali się razemStatystycznie był czwarty na świecie. W Jagiellonii na razie nie przekonuje

Źródło artykułu: WP SportoweFakty