Rekord wierzy w tytuł. "To był klucz"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / J. Adamska / Rekord Bielsko-Biała jest krok od tytułu
Materiały prasowe / J. Adamska / Rekord Bielsko-Biała jest krok od tytułu
zdjęcie autora artykułu

Już tylko jedna wygrana dzieli Rekord Bielsko-Biała od odzyskania po dwóch latach mistrzostwa Polski. - Do Lubawy jedziemy po mistrzostwo - przyznał po meczu Krzysztof Iwanek, bramkarz bielszczan.

W piątek, a najpóźniej w sobotę rozstrzygnie się sprawa mistrzostwa Polski. W poniedziałek Rekord Bielsko-Biała po raz drugi pokonał Constract i w rywalizacji prowadzi 2:1. Obrońcy trofeum do najbliższej potyczki przystąpią pod ogromną presją.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

W poniedziałek Rekord mógł zaimponować ogromną ofiarnością, a przed meczem łatwej sytuacji bielszczanie nie mieli. - Mamy problemy kadrowe. Daliśmy radę bez kilku ważnych zawodników. Myślę, że do piątku dojdą do sił - powiedział w rozmowie z oficjalnym kanałem Fogo Futsal Ekstraklasy trener gospodarzy Chus Lopez.

- Drużyny reprezentują podobny poziom. W poprzednim roku czegoś brakowało, to mamy teraz. Mecze są na styk, małe detale decydują o tym, kto wygrał. Trafiliśmy z taktyką. Zwycięzców się nie rozlicza. Do Lubawy jedziemy po mistrzostwo - zapowiedział bramkarz Krzysztof Iwanek.

O kolejnym tytule marzy Paweł Budniak. Zawodnik Rekordu docenił siłę rywala. - W finale grają drużyny godne takich meczów. Wygraliśmy kolejny raz w dogrywce. Jesteśmy podbudowani. Charakter i obrona. To był klucz. Jedziemy do Lubawy z wiarą, że zdobędziemy złoto. W niedzielę graliśmy ciężki mecz, teraz pokazaliśmy, że mamy siły na kolejny - dodał.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można oglądać w nieskończoność! Cudowne uderzenie w futsalu

Czytaj także: Mistrz Polski nie poddaje się. Siedem goli w Bielsku-Białej Rekord Bielsko-Biała krok od mistrzostwa Polski!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty