Constract dochodzi do siebie po finale. "Każdy mecz był na styku"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Joanna Adamska / Po roku Constract Lubawa stracił mistrzowską koronę
Materiały prasowe / Joanna Adamska / Po roku Constract Lubawa stracił mistrzowską koronę
zdjęcie autora artykułu

Po roku Constract Lubawa stracił mistrzostwo Polski. Brak złotego medalu jest dla drużyny ogromnym rozczarowaniem. - Walczyliśmy do końca, nie udało się - przyznał Paweł Kaniewski, zawodnik ustępującego mistrza.

W tym artykule dowiesz się o:

W czterech meczach rozstrzygnęła się sprawa mistrzostwa Polski. Po dwóch latach po tytuł sięgnął Rekord Bielsko-Biała, który zdetronizował Constract Lubawa. Brak złotego krążka dla drużyny prowadzonej przez Dawida Grubalskiego jest ogromnym rozczarowaniem.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Nic dziwnego, że po przegranym czwartym, decydującym meczu z Rekordem 3:5 lubawianie nie kryli łez. Nic dziwnego, wszak przez większą część sezonu to Constract był wymieniany jako główny kandydat do złotego medalu.

W play-off zaczęły się problemy, a ich kumulacja nastąpiła w finale. gdzie lubawianie z czterech meczów wygrali tylko jedno. - Każdy mecz był na styku. Pierwszy przegraliśmy w karnych, trzeci po dogrywce. Spotkały się dwie równe drużyny, ktoś musiał wygrać. W tym roku był to Rekord - przyznał w rozmowie z oficjalnym kanałem rozgrywek zawodnik Konstruktorów Paweł Kaniewski.

Graczowi wicemistrza Polski po przegranym finale żal było przede wszystkim kibiców. - Dziękuję im. Oni zasłużyli na złoto. Walczyliśmy do końca, ale nie udało się. Zabrakło niewiele. Obiektuwnie patrząc, to Rekord zasłużył na tytuł - przyznał Paweł Kaniewski.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można oglądać w nieskończoność! Cudowne uderzenie w futsalu

Czytaj także: Wiadomo, kiedy ruszy nowy sezon Fogo Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty