Rekord Bielsko-Biała umocnił się na samym szczycie. Spore straty konkurentów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Joanna Adamska / Rekord świętował mistrzostwo Polski
Materiały prasowe / Joanna Adamska / Rekord świętował mistrzostwo Polski
zdjęcie autora artykułu

Rekord Bielsko-Biała to najlepsza drużyna w historii polskiego futsalu. Zestawienie opublikowane przez Fogo Futsal Ekstraklasę w stu procentach potwierdza tę tezę.

W tym artykule dowiesz się o:

Za nami kolejny sezon Fogo Futsal Ekstraklasy. Po mistrzostwo Polski sięgnął Rekord Bielsko-Białą. Drugie miejsce zajął Constract Lubawa, a trzecie - Piast Gliwice.

"Po minionym sezonie Rekord Bielsko-Biała umocnił się na czele tabeli medalistów" - informuje Fogo Futsal Ekstraklasa na platformie X.

Na szczycie zestawienia medalistów niepodzielnie króluje Rekord Bielsko-Biała, który zgromadził imponującą liczbę 14 medali, w tym siedem złotych, trzy srebrne i cztery brązowe.

Drugie miejsce zajmuje Ruch Chorzów z dorobkiem 10 medali: pięć złotych, trzy srebrne i dwa brązowe. Zespół ten przez lata pokazywał swoją siłę, regularnie stając na podium. W minionym sezonie jednak ta drużyna opuściła szeregi Fogo Futsal Ekstraklasy.

Podium zamyka P.A. Nova Gliwice, posiadająca 9 medali, w tym pięć złotych, dwa srebrne i dwa brązowe.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Czytaj także: > Został nazwany "zdrajcą". Ukraińskie media ostro po meczu z PolskąEksperci zgodni jak nigdy. Tak ocenili decyzję Probierza ws. kadry na Euro

Źródło artykułu: WP SportoweFakty