Jest jednym z najlepszych polskich futsalistów. Wiadomo, co planuje

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Paweł Budniak
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Paweł Budniak
zdjęcie autora artykułu

Paweł Budniak ujawnił, jakie ma plany na najbliższą przyszłość. Okazuje się, że jeden z najlepszych polskich futsalistów chce dalej grać w Rekordzie Bielsko-Biała. 35-latek uważa, że wciąż jest w stanie pomóc zespołowi.

Podczas programu "Futsalowe rozmowy" Paweł Budniak oznajmił, że zostaje w Rekordzie Bielsko-Biała na kolejny sezon. - Jestem już po rozmowach, więc wszystko jest na najlepszej drodze. Tak naprawdę jesteśmy już po słowie. Tutaj czuję się jak w domu już - mówił doświadczony zawodnik.

Ujawnił, że jego kontrakt obowiązywać będzie na dwa lata. Jednocześnie zwrócił uwagę na istotne zastrzeżenie.

- Zobaczymy, ile jeszcze będę w stanie sam grać, czy po roku już nie powiem sobie stop. Daję sobie taką furtkę, ale na dziś umowa jest na dwa lata - dodał.

Budniak uważa, że wciąż jest w stanie sporo dać ekipie z Bielska-Białej, z którą w minionym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy sięgnął po mistrzostwo Polski.

- Myślę, że jeszcze jestem w stanie pomóc zespołowi, aby walczyć o najwyższe cele. Ale trzeba sobie powiedzieć, że poziom rośnie, fizycznie trzeba wyglądać bardzo dobrze - podkreślił futsalista.

Na koncie Pawła Budniaka znajduje się aż sześć tytułów mistrza Polski z Rekordem Bielsko-Biała. Jeden taki sukces wywalczył z Wisłą Krakbet Kraków.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Czytaj także: > Został nazwany "zdrajcą". Ukraińskie media ostro po meczu z PolskąEksperci zgodni jak nigdy. Tak ocenili decyzję Probierza ws. kadry na Euro

Źródło artykułu: WP SportoweFakty