Zawodnik mistrza Polski trafił do beniaminka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Po spadku Sośnicy do ligi awansował AZS UŚ Katowice
Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Po spadku Sośnicy do ligi awansował AZS UŚ Katowice
zdjęcie autora artykułu

Kolejny ciekawy transfer w Fogo Futsal Ekstraklasie. Beniaminek ligi AZS UŚ Katowice zakontraktował zawodnika Rekordu Bielsko-Biała Tomasza Luteckiego.

Sporo dzieje się na rynku transferowym w Fogo Futsal Ekstraklasie. Kolejne wzmocnienie AZS-u UŚ Katowice. Do klubu trafił doświadczony Tomasz Lutecki.

Archiwalne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

To kolejny klub tego zawodnika. Ostatnio futsalista bronił barw Rekordu Bielsko-Biała, z którym sięgnął po mistrzostwo Polski, a w zakończonym sezonie rozegrał 36 meczów i zdobył w nich 14 goli. Wcześniej 33-latek bronił barw m.in. Clearexu Chorzów, GAF Jasna/Omega Gliwice, GSFu Gliwice, Constractu Lubawa, Dremana Opole Komprachcice i wspomnianego Rekordu.

Łącznie na najwyższym szczebli zdobył 118 goli. Lutecki ma za sobą grę w reprezentacji Polski. Reprezentował Biało-Czerwonych w podczas EURO 2018 w Słowenii i cztery lata później w Holandii.

Przypomnijmy, że wcześniej do Akademików dołączył inny były gracz Rekordu Artur Popławski. Z kolei z BSF ABJ Bochnia do Katowi przeszedł Łukasz Biel. Archiwalne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Zażarta dyskusja o Ronaldo. "Jest nad przepaścią"

Czytaj także: Dwa transfery beniaminka Fogo Futsal Ekstraklasy Kolejne wyróżnienie dla arbitra Fogo Futsal Ekstraklasy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty