Dwa transfery beniaminka Fogo Futsal Ekstraklasy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Gwiazdę w lidze czekają trudne mecze z Constraktem Lubawa
Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Gwiazdę w lidze czekają trudne mecze z Constraktem Lubawa
zdjęcie autora artykułu

Po awansie do Fogo Futsal Ekstraklasy Gwiazda Ruda Śląska wzmacnia się. Ligowy nowicjusz w krótkim czasie ogłosił dwa transfery.

W tym artykule dowiesz się o:

Zespół Gwiazdy Ruda Śląska po czterech latach wrócił do Fogo Futsal Ekstraklasy i nie zamierza w niej być chłopcem do bicia. W ostatnim okresie działacze klubu sfinalizowali kolejne transfery.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Jeden miał zasięg lokalny. Ze spadkowicza z ligowej elity Sośnicy Gliwice do niedalekiej Rudy Śląskiej przeniósł się Konrad Podobiński. To bardzo doświadczony zawodnik, który bronił barw kilku klubów, a Gwieździe powinien dać niezbędny spokój.

Drugie wzmocnienie jest bardziej egzotyczne. Do drużyny dołączył pochodzący z Kolumbii Cristian Torres. To jak na razie wielka niewiadoma, ale patrząc na wcześniejsze występy w lidze zawodników z Ameryki Południowej, na pewno możemy spodziewać się solidnej techniki i niekonwencjonalnych zagrań.

Dodajmy, że do Gwiazdy z wypożyczenia do Sośnicy wrócił Jacek Brzyski. Z kolei nie przedłużono kontraktu z Arielem Piaseckim. [u] ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Mecz z Francją nie przekonał go. "Boje się"

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP. Czytaj także: Wiadomo, kiedy ruszy nowy sezon Fogo Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu![/u]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty