Futsal: blisko niespodzianki w Gliwicach

Skazywany na pożarcie w meczu z podrażnionym Piastem Gliwice MKF Solne Miasto Wieliczka był o krok od wywiezienia z Górnego Śląska co najmniej punktu. Ostatecznie goście przegrali 2:3.

Piast Gliwice po dobrym starcie i dwóch wygranych zaciął się. Dwie porażki i coraz większa nerwowość. Potyczka z przedostatnim w tabeli MKF Solne Miasto miała być idealnym pojedynkiem na przełamanie.

Tymczasem to gracze z Wieliczki świetnie weszli w mecz i objęli prowadzenie 2:0. Piast przed przerwą złapał kontakt, a do remisu doprowadził w 27. minucie. Decydujący cios gospodarze zadali w 38. minucie. MKF nie był w stanie odpowiedzieć.

Piast Gliwice - MKF Solne Miasto Wieliczka 3:2 (2:1) Bugański 17', 38', Coutinho 27' - Skórski 7', Przybył 13'