Futsal: wicemistrz gromi na koniec

4. kolejka ekstraklasy futsalu zakończyła się w Zduńskiej Woli. Wicemistrz Polski Gatta Active 5:1 pokonał Piasta Gliwice.

Michał Piegza
Mecz futsalu Na zdjęciu drużyna Gatta Zduńska Wola Newspix / Mecz futsalu. Na zdjęciu drużyna Gatta Zduńska Wola
Wicemistrz Polski Gatta Active Zduńska Wola odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie. Koty we własnej hali rozgromiły Piasta Gliwice 5:1. Gospodarze do przerwy prowadzili tylko jednym golem. W drugiej połowie dołożyli kolejne trafienia i odnieśli okazałe zwycięstwo.

Rywale z Górnego Śląska wciąż nie zdobyli w rozgrywkach nawet punktu i po 4. kolejce zamykają tabelę.

Gatta Active Zduńska Wola - Piast Gliwice 5:1 (1:0) Krawczyk 3', Szypczyński 25', Pautiak 31', Mariniak 36', 38' - Grecz 34'