Futsal: w Rudzie Śląskiej bez zwycięzcy. Niedosyt u wszystkich

W zespołach z dołu ekstraklasy futsalu remis. Gwiazda Rusa Śląska podzieliła się punktami z Red Dragons Pniewy. W potyczce padło sześć goli.

Michał Piegza
Futsal Newspix / Jakub Ziemianin / Futsal
Wiele wskazuje na to, że Gwiazda Ruda Śląska i Red Dragons Pniewy w trwającym sezonie będą walczyć o utrzymanie. Bezpośrednie starcie dawało drużynom z dolnych rejonów tabeli nadzieję na cenne punkty.

Mecz świetnie rozpoczął się dla beniaminka z Rudy Śląskiej, który już w 1. minucie prowadził. Przed przerwą goście wyrównali, ale po zmianie stron Gwiazda trafiła na 2:1. W odpowiedzi dwa gole w przeciągu dwóch minut zdobyły Czerwone Smoki. Chwilę później gospodarze zdobyli gola na 3:3. W nerwowej końcówce więcej goli nie padło.

Gwiazda Ruda Śląska - Red Dragons Pniewy 3:3 (1:1)

14. FC KJ Toruń 2 2 6:6 0 2 0

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Chłodna głowa Szymańskiego. "Nie chcę żebyście mówili, że już wywalczyłem miejsce w składzie reprezentacji"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
Gwiazda Ruda Śląska utrzyma się w ekstraklasie?