Futsal: okazała wygrana Rekordu Bielsko-Biała

W pierwszym meczu 15. kolejki ekstraklasy futsalu wysokie zwycięstwo zanotował mistrz Polski i zarazem lider ligi. Rekord Bielsko-Biała 6:0 pokonał we własnej hali Acana Orła Jelcz.

Michał Piegza
drużyna Rekordu Bielsko-Biała Newspix / MACIEJ GILEWSKI / 058sport.pl / Na zdjęciu: drużyna Rekordu Bielsko-Biała
Rekord nie pozostawił złudzeń Acanowi Orzeł Jelcz, 6:0 pokonując zespół, który ma medalowe aspiracje.

Bielszczanie szybko objęli prowadzenie, chwilę przed przerwą podwyższyli wynik. Później gospodarze dołożyli dwa kolejne trafienia. W końcowej fazie potyczki rywale zaczęli ryzykować i ponownie zostali skarceni.

Przed przerwą na mecze reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy Rekord ma miażdżącą przewagę nad resztą stawki.

Kolejne spotkania 15. kolejki w sobotę i niedzielę.

Rekord Bielsko-Biała - Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 6:0 (2:0)