Znamy zdobywcę Superpucharu Polski w futsalu. Jest niespodzianka

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: futsaliści Red Dragons Pniewy cieszą się z gola

Za nami dwie kolejki sezonu Statscore Futsal Ekstraklasy. W środę poznaliśmy zdobywcę Superpucharu Polski. Został nim niespodziewanie Red Dragons Pniewy, który po rzutach karnych pokonał Rekord Bielsko-Biała.

W spotkaniu o Superpuchar Polski w futsalu niespodzianka. Triumfował zdobywca Pucharu Polski Red Dragons.

W Nysie pniewianie zmierzyli się z Rekordem. Faworytem byli mistrzowie kraju. Do przerwy wszystko toczyło się zgodnie ze scenariuszem. Bielszczanie prowadzili.

Siedem minut przed końcem pniewianie wyrównali. Gola zdobył Adrian Skrzypek. Do końca regulaminowego czasu oraz w dogrywce gole nie padły.

W rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy Red Dragons. O wszystkim zadecydował strzał Artura Popławskiego, który obronił  bramkarz.

Dodajmy, że w piątek wracamy do rozgrywek ligowych. Przypominamy, że mecze można oglądać w WP Pilot!

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy 1:1 (1:0) k. 2:3 Popławski 15' - Skrzypek 33'

Czytaj także: Statscore Futsal Ekstraklasa. Czapki z głów. Fenomenalny strzał z okolic środka boiska! [WIDEO] Statscore Futsal Ekstraklasa. Legia Warszawa wciąż zaskakuje. Rehabiltacja Clearexu Chorzów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Rekord Bielsko-Biała obroni mistrzostwo Polski?