Z przytupem kończą rok. To może być dobry prognostyk

LSSS Team Lębork zakończył 1. rundę Statscore Futsal Ekstraklasy na 9. miejscu. Nie jest to zły wynik, a kibiców tego zespołu optymizmem napawać może udany grudzień.

Mateusz Domański
futsaliści LSSS Team Lębork Materiały prasowe / AZS UG Futsal / Na zdjęciu: futsaliści LSSS Team Lębork
Ekipa z Lęborka w pierwszej rundzie Statscore Futsal Ekstraklasy zgromadziła 17 punktów. Na ten dorobek złożyło się pięć zwycięstw, dwa remisy, a także osiem porażek.

LSSS Team Lębork zakończył premierową odsłonę sezonu na 11. miejscu. Nie jest to zły wynik, choć oczywiście mogło być zdecydowanie lepiej. Godnym uwagi jest fakt, że lęborczanie pozytywnym akcentem kończą 2021 rok.

W grudniu wywalczyli komplet sześciu punktów. Najpierw pokonali Futsal Leszno 4:3, by w ostatnim tegorocznym meczu rozprawić się z Legią Warszawa 6:4.

W głosowaniach na fanpage'u Statscore Futsal Ekstraklasy wyróżnieni zostali aż dwaj przedstawiciele Teamu. Trenerem grudnia został szkoleniowiec Wojciech Pięta, a zawodnikiem miesiąca - Yvaldo Gomes, czołowy zawodnik ekipy z Lęborka.

"Grudzień jest nasz, grudzień do nas należy" - mogliśmy przeczytać na fanpage'u Teamu.

W Lęborku pewnie żałują tylko tego, że w grudniu nie było więcej meczów. Może udałoby się rozszerzyć świetną passę. Tymczasem ten zespół musi skupić się na tym, by dobrą formę prezentować również po przerwie.