MŚ w hokeju: Polska - Japonia na żywo, transmisja TV, stream online w internecie

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Andrzej Grygiel
PAP / Andrzej Grygiel
zdjęcie autora artykułu

Transmisję z meczu hokejowych mistrzostw świata z udziałem reprezentacji Polski można oglądać w TVP Sport. Spotkanie Polska - Japonia będzie dostępne online na platformie sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Mecz na żywo: Polska - Japonia. Gdzie oglądać transmisję TV? Piąte spotkanie reprezentacji Polski w hokejowych mistrzostwach świata rozpocznie się o 20:00. Można je zobaczyć na żywo w telewizji i internecie.

Polska - Japonia online. Gdzie oglądać transmisję internetową? Stream online z meczu na żywo będzie dostępny za darmo na platformie sport.tvp.pl. Relacja tekstowa w WP SportoweFakty.

Mistrzostwa świata w hokeju: Polska - Japonia Reprezentacja Polski w złym stylu rozpoczęła rywalizację w katowickim turnieju i przegrała z Włochami 1:3 i z Koreą Południową 1:4. Wielu kibiców spisywało już kadrę narodową na straty i spadek z Dywizji 1A. Tymczasem Polacy zdołali wygrać z faworyzowanymi rywalami ze Słowenii (4:1) i Austrii (1:0). Tym samym nasi hokeiści wciąż mają szansę na awans do elity.

ZOBACZ WIDEO Adam Borzęcki, czyli weteran wrócił na lód (źródło TVP)

{"id":"","title":""}

Podopieczni trenera Jacka Płachty nie są jednak zależni tylko od siebie. Ewentualna promocja do wyższej dywizji zależy od wyniku meczu Polska - Japonia oraz od kilku innych czynników. Pewnym gry na najwyższym poziomie międzynarodowym będzie zespół, która wygra katowicki turniej. Szanse na awans do elity ma też drużyna, która zajmie drugie miejsce, ale los tej ekipy będzie zależny od rozstrzygnięć majowych MŚ.

Początek meczu Polska - Japonia o godzinie 20:00. Transmisja TV odbędzie się o godzinie 19:30 na antenie TVP Sport.

ZOBACZ WIDEO Adam Borzęcki, czyli weteran wrócił na lód (źródło TVP) [video= 22077a]

Źródło artykułu: