Mistrzostwa świata Dywizji 1A: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A
Zakończony
19:34

Zapraszamy na relacje z tego spotkania, a także innych sportowych wydarzeń. Miłego wieczoru!

19:34

We wtorek 2 maja o godz. 17:00 Polacy zmierzą się z Włochami. Muszą wygrać, by zachować szanse na awans.

2
19:33

Polacy zdobywają jednak cenny punkt. Przypominamy, że do elity awansują dwa zespoły.

1
19:33

63. minuta 5:4 dla Wielkiej Brytanii: Niestety, Ben Lake trafia do siatki Polaków po bardzo szybkiej akcji gospodarzy. Brytyjczycy wygrywają mecz.

1
4
1
2
4
19:32

63. minuta 4:4: Niestety, dwie minuty kary dla naszego bramkarza. Polak podcina kijem zawodnika rywali. Polacy będą grać w osłabieniu, które będzie się objawiło tym, że Brytyjczyk wjedzie na lód.

1
5
7
19:29

62. minuta, 4:4: Obie drużyny mają swoje okazje, ale nikt tego jeszcze nie wykorzystał. Uwolnienie dla Polaków.

19:25

Dogrywka będzie trwać przez 5 minut, w formacie trzech na trzech.

19:24

60. Minuta, 4:4: Niestety, nic już się nie wydarzyło. O wszystkim zadecyduje dogrywka.

8
3
1
19:23

60. Minuta, 4:4: Uff! Bramka uznana. 47 sekund do końca regulaminowego czasu gry.

51
20
1
2
19:22

60. Minuta, 4:4: Długo trwa ta weryfikacja, co oni tam sprawdzają?!

11
3
2
3
8
19:21

60. Minuta, 4:4: Sędziowie jeszcze coś sprawdzają na wideoweryfikacji. Oby wszystko było w porządku.

35
11
6
6
11
19:20

60. Minuta, 4:4: REEEEEEMIS! Gol na 40 sekund przed końćem. Polacy ściągają bramkarza, a Fraszko wykorzystuje okazje pod bramką rywali. Szczęśliwie trąca krążek.

75
23
2
1
19:17

59. minuta, 4:3 dla Wielkiej Brytanii: No nie! Mike Hammond kieruje krążek do siatki Polaków. Polacy mają jeszcze 90 sekund na wyrównanie.

4
3
6
14
28
19:16

58. minuta: 3:3: Biało-Czerwoni obonili pierwszą minutę gry w osłabieniu.

10
2
2
3
3
19:15

58. minuta: 3:3: Niestety, Pasiut ukarany dwoma minutami za grę wysokim kijem. Polacy będą grać w osłabieniu.

2
2
2
3
6
19:14

57. minuta: 3:3: Jak blisko było prowadzenia dla Polaków! Krążek tańczy na linii, ale niestety nie ma trafienia dla Biało-Czerwonych.

2
1
3
19:12

56. minuta: 3:3: GOOOOOOOL! Mamy remis. Kamil Wałęga znakomicie wykorzystuje wstrzelenie Ciury pod bramkę. Ależ będą emocje w końcówce.

50
23
3
4
1
19:09

55. minuta: 3:2 dla Wielkiej Brytanii: Łyszczarczyk ma znakomitą okazję, ale niestety brytyjscy obrońcy dobrze się spisują. Dalej to Biało-Czerwoni muszą gonić. Sędziowie nie widzą niestety kary dla gospodarzy, ale powinna być, za uderzanie kija.

1
1
1
19:07

54. minuta: 3:2 dla Wielkiej Brytanii: Niestety, Zygmunt strzela, ale Bowns broni.

1
1
3
1
4
19:06

52. minuta: 3:2 dla Wielkiej Brytanii: Kolejna niechlujność w grze Polaków, Kirk wychodzi sam na sam, ale trafia w słupek. Chwilę później Fraszko nie wykorzystuje dogodnej okazji.

4
2
6
19:04

52. minuta: 3:2 dla Wielkiej Brytanii: Liam Kirk ma znakomitą okazję, ale John Murray utrzymuje Biało-Czerwonych w grze.

5
3
2
1
19:00

50. minuta: 3:2 dla Wielkiej Brytanii: Gospodarze nie atakują już tak mocno, jak w poprzednich dwóch tercjach. W końcu to nasi reprezentanci mają więcej inicjatywy.

10
4
1
1
19:00

47. minuta: 3:2 dla Wielkiej Brytanii: Coraz częściej Biało-Czerwoni pojawiają się w tercji rywali, oby to był dobry znak.

7
2
2
1
1
18:54

46. minuta: 3:2 dla Wielkiej Brytanii: Gol dla Polski! Polacy wykorzystują w końcu przewagę liczebną, Paweł Zygmunt znakomicie odnajduje się pod siatką rywali i kieruje krążek do bramki. Biało-Czerwoni łapią kontakt.

26
9
3
3
1
18:51

45. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: Dogodna okazja dla Polaków, ale tym razem Bowns broni. Traci jednak kask, więc mamy chwilę przerwy.

1
2
2
18:50

44. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: Ale może do czterech razy sztuka? O'Connor łapie kolejną karę i dwie minuty dla Polaków w przewadze.

18:49

44. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: Niestety, po raz trzeci Biało-Czerwoni nie wykorzystali przewagi liczebnej.

1
18:48

43. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: Dziubiński strzela, ale bramkarz rywali niestety pewnie broni.

1
1
18:47

42. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: Kara dla Brytyjczyka. Polacy powinni to wykorzystać, jeśli chcą myśleć o wygranej.

1
Czy Biało-Czerwoni doprowadzą do remisu w ostatniej tercji?
5
4
2
2
5
18:28

40. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: Biało-Czerwoni jeszcze atakowali, Brytyjczycy także, ale drugą tercję ostatecznie gospodarze wygrali 2:0.

4
4
1
9
4
18:27

39. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: Polacy próbują, ale niestety dwie minuty gry w przewadze pozostają niewykorzystane.

2
4
4
2
1
18:24

38. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: Bramki niestety nie ma

1
6
2
4
18:24

38. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: Ależ zamieszanie pod bramką Brytyjczyków. Wydawało się, że krążek trafił już do siatki, ale tak się niestety nie stało. Gola nie ma, ale sędziowie jeszcze coś analizują.

1
3
2
18:22

37. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: Kara dla Kade'a Nielsona! Niedługo Polacy będą grać w przewadze i muszą wykorzystać te dwie minuty.

2
1
2
2
18:20

35. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: John Murray na szczęście broni strzał rywali. Jeszcze dwie minuty zostały Biało-Czerwonym w osłabieniu.

4
6
1
1
2
18:16

34. minuta: 3:1 dla Wielkiej Brytanii: Niestety, Liam Kirk trafia do siatki. A w dodatku Polakom trzy zostały jeszcze prawie cztery minuty gry w osłabieniu.

2
3
1
3
6
18:14

33. minuta: 2:1 dla Wielkiej Brytanii: Niestety, Paś otrzymał aż pięć minut kary. To oznacza, że w tym meczu już nie zagra. To nie koniec złych informacji. W wypadku utraty gola, kara się nie anuluje, ale trwa dalej.

4
1
3
1
4
18:14

33. minuta: 2:1 dla Wielkiej Brytanii: Spięcie na lodowisku. Dość ostry faul Pasia powala na lód rywala. Ten trafia głową w krawędź bandy. Sędziowie sprawdzają, jaką karę dać Polakowi.

3
4
1
4
18:07

32. minuta: 2:1 dla Wielkiej Brytanii: Gra w końcu przenosi się pod bramkę Wyspiarzy, ale niestety jak na razie bez rezultatu.

2
1
1
18:05

30. minuta: 2:1 dla Wielkiej Brytanii: W tej tercji niestety widać już coraz wyraźniejszą przewagę gospodarzy. Mają zdecydowanie więcej okazji.

1
1
2
4
18:01

27. minuta: 2:1 dla Wielkiej Brytanii: Fraszko blisko wyrównania, miał niemal pustą bramkę, ale Bounce broni strzał łyżwą.

1
4
1
17:58

25. minuta: 2:1 dla Wielkiej Brytanii: Świetne dwie okazje dla Biało-Czerwonych, ale niestety nie udało się pokonać bramkarza rywali.

1
4
2
17:57

24. minuta: 2:1 dla Wielkiej Brytanii: Niestety, kilkanaście sekund później Cade Neilson już nie marnuje okazji i wyprowadza Wielką Brytanię na prowadzenie.

1
2
1
3
17:56

24. minuta: 1:1: Dogodna okazja dla Brytyjczyków, ale John Murray ratuje Biało-Czerwonych.

3
1
2
17:54

23. minuta: 1:1: Bez dobrej okazji dla żadnej ze stron w pierwszych dwóch minutach drugiej tercji.

2
Czy Polacy obejmą prowadzenie w drugiej tercji?
8
2
2
1
3
17:35

20. minuta: 1:1: Nic już w tej tercji się nie wydarzyło. Remis po pierwszych 20 minutach.

6
4
3
2
1
17:33

20. minuta: 1:1: Nasz bramkarz John Murray pewnie odczytuje intencje Brytyjczyków.

6
2
2
1
1
17:32

19. minuta: 1:1: Polacy coraz śmielej atakują, ale niestety jak na razie bez skutku.

2
17:26

16. minuta: 1:1: Brawo dla Polaków za grę w osłabieniu. Polacy przetrwali napór rywali.

10
1
1
2
17:25

15. minuta: 1:1: Niebezpiecznie pod polską bramką, nie było widać, gdzie znajduje się krążek. Na szczęście jednak nie ma gola.

1
1
17:22

14. minuta: 1:1: Paś, przed kolejną świetną okazją sam na sam, ale bramkarz Brytyjczyków broni. Niestety Paweł Dronia wędruje na 2. minuty na ławkę kar.

2
1
4
2
17:20

13. minuta: 1:1: Gra coraz bardziej się wyrównuje, co wydaje się być dobrym znakiem.

3
2
17:17

11. minuta: 1:1: Tak jest! Paweł Zygmunt podaje do Dominika Pasia, a ten jest sam na sam z bramkarzem. Nie marnuje sytuacji i doprowadza do remisu! Brawo.

18
11
1
4
2
17:15

10. minuta: 1:0 dla Wielkiej Brytanii: W ostatnich minutach Brytyjczycy skutecznie neutralizują ofensywne poczynania Polaków.

3
1
17:12

8. minuta: 1:0 dla Wielkiej Brytanii: Kolejna znakomita okazja dla Brytyjczyków, ale na szczęście John Murray nas ratuje.

1
2
17:10

6. minuta: 1:0 dla Wielkiej Brytanii: Niestety, okres gry w przewadze został niewykorzystany przez Polaków. Dopiero w drugiej minucie mieli okazje.

1
2
1
1
4
17:08

4. minuta. Za grę wysokim kijem ukarany jeden z Brytyjczyków. Polacy grają w przewadze. Trzeba to wykorzystać!

17:07

4. minuta: 1:0 dla Wielkiej Brytanii: Niestety, strata pod bramką Polaków. Na szczęście interwencja polskiego bramkarza nas ratuje.

1
2
17:04

2. minuta Niestety. Jonathan Phillips znakomicie odnajduje się pod bramką Polaków. Znakomita kontra Brytyjczyków i 1:0 dla gospodarzy.

1
2
1
17:02

2. minuta Polacy bardzo dobrze rozpoczynają i większa część gry toczy się w tercji pod bramką Brytyjczyków.

1
1
16:58

Zawodnicy już pojawiają się na lodowisku.

16:55

W pierwszym dzisiejszym meczu Rumuni pokonali Litwinów 3:2.

1
Kto wygra mecz?
Polska
16:48

Ten mecz będzie szczególny dla Patryka Wronki, który występował kiedyś na Wyspach Brytyjskich.

23:50

Do elity w przyszłym roku awansują dwie najlepsze drużyny. Jak nie trudno się domyślić starcie Polaków z Brytyjczykami może zdecydować o końcowym awansie.

3
2
3
23:49

Polacy znakomicie rozpoczęli turniej od wygranej 7:0 nad Litwą. Z kolei Wielka Brytania ograła Koreę Południową 4:0.

4
2
2
3
23:48

Dzień dobry! Serdecznie witamy Państwa na relacji live z meczu Polska - Wielka Brytania na MŚ dywizji IA w hokeju na lodzie.