26 kwi 2018 19:00
Polska - Węgry
Zakończony
21:12

Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych relacji z MŚ dywizji 1A w Budapeszcie, gdzie ważą się wciąż losy reprezentacji Polski. W czwartkowym meczu zostaliśmy ograni przez Węgrów 3:2.

2
2
1
1
8
21:12

Reprezentacja Polski w czwartym meczu MŚ dywizji 1A ulega Węgrom 2:3. Sędziowie nie uznają ostatniego gola, który i tak nic nie zmienił jeśli chodzi o rozstrzygnięcie meczu. Polacy spadają tym samym na ostatnie miejsce w tabeli i są jedną nogą w niższczej dywizji mistrzostw świata w hokeju na lodzie. Uratować może nas wygrana w ostatnim meczu z Kazachstanem, ale musimy też oglądać się na rywali.

2
1
5
8
21:10

60. minuta, Polska - Węgry 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)

GOL! Węgrzy trafili do pustej bramki. Sędziowie powinni uznać tego gola. W ostatnich sekundach zagraliśmy bez bramkarza.

10
6
2
6
19
21:08

60. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Węgrzy wprowadzają chaos do gry i uniemożliwiają nam wprowadzenie szóstego gracza do gry.

6
4
6
12
19
21:06

59. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Niestety brakuje celnych podać po naszej stronie. Musimy liczyć na indywidualną akcję któregoś z naszych zawodników lub celny strzał z dystansu.

3
3
3
9
17
21:04

58. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Gospodarze głównie wybijają krążek, choć ostatnia groźna kontra mogła znaleźć drogę do bramki.

4
3
4
7
12
21:03

57. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Nie zawiązujemy dobrych akcji na połowie Węgrów, to wróży źle na końcówkę meczu.

2
1
5
4
6
21:01

55. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Marnujemy cenny czas w przewadze, a do końca meczu pozostało już tylko pięć minut.

4
3
3
6
10
20:58

53. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Czas dla reprezentacji Polski. Nolan szykuje specjalne ustawienie na najbliższe dwie minuty.

5
4
3
3
4
20:57

Węgrzy zostaną ukarani. Varga za uderzanie opuszcza lód na dwie minuty. Będziemy mieli okazję zagrać 5 na 4.

5
2
2
20:57

52. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Pozostało 8 minut do końca meczu, który może decydować o naszym spadku do dywizji 1B, jeśli nie uda nam się zdobyć trzeciego gola.

1
1
1
20:56

50. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Krótki okres gry w przewadze niewykorzystany przez reprezentację Polski. Minutę później blisko wyrównania był Zapała po dobitce strzału Dronii.

1
1
1
20:54

49. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Bardzo szybko siły się wyrównują. Lód opuszcza również jeden węgierski zawodnik - Pozsgai. Przez moment zagramy 4 na 4.

2
2
1
20:53

Kolejna kara dla Polaków. Tym razem Bartłomiej Neupauer za grę wysokim kijem.

1
3
1
20:50

48. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Było gorąco przez chwilę pod naszą bramką, ale udało się wytrwać bez straty gola podczas gry w osłabieniu. Na lód wraca Jakub Witecki.

5
2
1
1
1
20:47

46. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Fatalny błąd naszego zespołu. W pewnym momencie podczas zmiany na lodzie było zbyt wielu zawodników w biało-czerwonych barwach. Gramy w osłabieniu przez dwie minuty.

1
1
1
5
20:45

Przemek Odrobny broni nasz zespół od straty gola w przewadze. Węgrzy zaś krótko po wznowieniu gry są już w komplecie.

2
1
1
2
5
20:44

45. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Spore zamieszanie pod naszą bramką, która ostatecznie zostaje strącona. Krążek zniknął w całej akcji z pola widzenia.

1
3
20:43

44. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Gramy w przewadze. Mamy swoją wielką szansę na wyrównanie.

5
3
1
20:42

42. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

Próba założenia zamku przez reprezentację Polski kończy się niepowodzeniem. Nasz zespół pokazuje, że będzie starał się szybko odrobić straty.

6
3
2
20:38

41. minuta, Polska - Węgry 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)

GOL! Co za pechowy początek Polaków! Węgrzy zdobywają gola na 3:2 już w pierwszej akcji po wznowieniu gry. Janos Hari trafił dla Madziarów.

2
3
2
10
11
20:37

41. minuta, Polska - Węgry 2:2 (0:2, 2:0, 0:0)

20:22

40. minuta, Polska - Węgry 2:2 (0:2, 2:0)

Reprezentacja Polski pokonuje gospodarzy w drugich 20 minutach 2:0 i rewanżuje się skutecznie za pierwszą tercję. Czekamy z niecierpliwością na ostatnią część meczu.

20:19

38. minuta, Polska - Węgry 2:2 (0:2, 2:0)

Przemysław Odrobny zatrzymuje dobrze pierwszy atak Węgrów w pełnym składzie. Emocjonująca końcówka drugich 20 minut meczu.

7
2
20:18

Malasiński i Łyszczarczyk próbowali przechytrzyć Węgrów pod ich bramką. Vay był jednak czujny.

5
4
2
1
1
20:16

37. minuta, Polska - Węgry 2:2 (0:2, 2:0)

Odrobny broni strzał Węgrów po groźnej kontrze! Uciekają cenne sekundy naszej przewagi na lodzie.

4
2
1
1
1
20:15

36. minuta, Polska - Węgry 2:2 (0:2, 2:0)

Kara dla Węgrów. Nagy przesadził próbując zatrzymać aktywnego Dziubińskiego. Zagramy 5 na 4.

5
3
2
1
20:12

34. minuta, Polska - Węgry 2:2 (0:2, 2:0)

Węgrzy nie potrafią odnaleźć się na lodzie. Odwrócenie stron po przerwie. Tercja zdecydowanie dla naszej reprezentacji.

12
4
1
1
20:09

33. minuta, Polska - Węgry 2:2 (0:2, 2:0)

GOL!!! Aron Chmielewski daje remis naszej reprezentacji. Książkowy kontratak Polaków. Chmielewski sam poprowadził krążek do końca i uderzył celnie do siatki.

25
10
3
20:08

32. minuta, Polska - Węgry 1:2 (0:2, 1:0)

Od dwóch minut nie schodzimy z tercji naszych rywali. Bardzo dobry moment naszej reprezentacji. Jesteśy blisko odrobienia strat.

5
2
1
2
2
20:05

30. minuta, Polska - Węgry 1:2 (0:2, 1:0)

Niecelny strzał Dronii po wygranym wznowieniu Polaków w węgierskiej tercji.

1
3
20:04

W połowie drugiej tercji prowadzimy 1:0 i w strzałach na bramkę 9 do 6. Rezulat całego meczu wciąż jednak na naszą niekorzyść.

1
2
20:01

28. minuta, Polska - Węgry 1:2 (0:2, 1:0)

Dziubiński zagrywa do Łopuskiego, a ten ciężko walczył pod bramką Vaya, by wcisnąć krążek do bramki. Nie udało się, ale jesteśmy coraz aktywniejsi pod bramką rywala.

1
3
20:00

27. minuta, Polska - Węgry 1:2 (0:2, 1:0)

Napastnik GKS-u Tychy wykorzystał błędy węgierskiej obrony i strzela kontaktowego gola. Coraz lepiej wygląda gra podopiecznych Teda Nolana.

1
1
2
19:58

26. minuta, Polska - Węgry 1:2 (0:2, 1:0)

GOL! Bramka dla Polaków, trafia Filip Komorski!

14
4
1
19:58

25. minuta, Polska - Węgry 0:2 (0:2, 0:0)

Sarauer obok naszej bramki! Było blisko wyniku 0:3 dla Węgier.

1
19:57

23. minuta, Polska - Węgry 0:2 (0:2, 0:0)

Polacy aktywniejsi od początku drugiej tercji. Oddaliśmy już 6 strzałów. Najlepszą sytuację zmarnował jednak Krystian Dziubiński.

1
1
2
19:53

22. minuta, Polska - Węgry 0:2 (0:2, 0:0)

Urbanowicz starł się z Garatem za bramką Węgrów. Interweniowali sędziowie.

1
1
1
19:53

21. minuta, Polska - Węgry 0:2 (0:2, 0:0)

Alan Łyszczarczyk dobrze uderzał na bramkę Adama Vaya, ale ten skoncentrowany broni jego strzał.

1
1
19:52

21 sekund i pierwszy atak Węgrów. Odrobny broni strzał Hariego.

1
1
19:51

20. minuta, Polska - Węgry 0:2 (0:2, 0:0)

KRĄŻEK NA LODZIE! POCZĄTEK DRUGIEJ TERCJI!

2
19:50

Za chwilę wznawiamy grę

19:35

20. minuta, Polska - Węgry 0:2

Oddaliśmy połowe mniej strzałów od Węgier. Gospodarze dominują jednak na lodowisku. W takiej formie będziemy mieli ciężko powalczyć jeszcze w tym meczu o dobry rezultat. Oczekujemy na drugą tercję.

19:32

Ostatnie 60 sekund pierwszej tercji. Podopieczni Teda Nolana najchętniej zeszliby już do szatni.

1
3
19:31

19. minuta, Polska - Węgry 0:2

Kapitalna kontra Węgrów na pełnej prędkości. Przemysław Odrobny zatrzymuje jednak akcję Sarauera i Kogera.

1
4
1
19:28

17. minuta, Polska - Węgry 0:2

Niestety kolejne nasze próby wyjścia do ataku kończą niecelne podania. Węgrzy dochodzą przynajmniej do strzałów, choć na tym etapie meczu niecelnych.

1
1
1
19:26

15. minuta, Polska - Węgry 0:2

Ostatnie 5 minut pierwszej cześci meczu. Węgrzy wciąż dominującą stroną. Oddali już 12 strzałów na naszą bramkę.

19:23

14. minuta, Polska - Węgry 0:2

Dwie interwencje Odrobnego. Węgrzy byli krok od trzeciego gola.

2
19:22

13. minuta, Polska - Węgry 0:2

Węgrzy oddali nam krążek po swoim błędzie, ale Krystian Dziubiński nie potrafił rozwiązać dobrze akcji ofensywnej.

1
19:22

12. minuta, Polska - Węgry 0:2

Spięcie między Łyszczarczykiem a Wehrsem po akcji tego pierwszego pod bramką Węgrów. Sędziowie nie dopuścili jednak do bójki.

19:20

Brak reakcji reprezentacji Polski na drugą straconą bramkę. Niestety niewiele zapowiada, abyśmy wkrótce mieli zdobyć chociaż kontaktowego gola. Węgrzy zaś co rusz są pod naszą bramką.

19:17

10. minuta, Polska - Węgry 0:2

Andras Benk pakuje krążek do bramki po dobitce z bliskiej odległości. Trudna sytuacja Polaków, którzy w tej chwili spadają na ostatnie miejsce w tabeli MŚ.

1
2
1
2
1
19:16

GOL! Węgrzy prowadzą już dwoma golami z naszą reprezentacją!

2
2
8
19:16

9. minuta, Polska - Węgry 0:1

Wytrwaliśmy w osłabieniu, a była nawet szans na kontratak po akcji Kamila Górnego. Niestety zakończona przy bandzie po ataku obrońcy Węgier.

1
1
1
1
19:14

8. minuta, Polska - Węgry 0:1

Pozsgai próbował z dystansum, ale blokujemy ten potężny strzał. Bronimy się dobrze w osłabieniu.

1
2
1
2
1
19:14

7. minuta, Polska - Węgry 0:1

Niestety Filip Komorski odesłany na ławkę kar. Węgrzy znów 5 na 4.

1
2
1
2
1
19:11

Przemysław Odrobny ciałem zasłania krążek, który pod jego bramkę wprowadził Gallo.

1
2
19:10

6. minuta, Polska - Węgry 0:1

Węgrzy w kolejnej groźnej akcji. Krążek uderzony po kiju mija jednak bramkę.

1
1
19:11

Wreszcie udana akcja Polaków i pierwszy celny strzał autorstwa Dronii.

1
1
19:07

5. minuta, Polska - Węgry 0:1

Damian Kapica próbował strzelić, ale krążek przeleciał obok bramki.

1
1
19:06

4. minuta, Polska - Węgry 0:1

Polacy wciąż bez strzału na bramkę. Węgrzy uderzali już trzy razy w stronę Odrobnego.

1
19:05

3. minuta, Polska - Węgry 0:1

Nie zaczynamy dobrze tego spotkania. Polska defensywa nie popisała się kompletnie nie przeszkadzając w strzale Sebokowi. Już po kilkudziesięciu sekundach gry musimy odrabiać straty

1
2
1
3
2
19:04

2. minuta, Polska - Węgry 0:1

GOL! Gospodarze bardzo szybko wykorzystali grę w przewadzę. Bramkę Polakom wbija grający z numerem 8 Balazs Sebok

2
2
2
3
6
19:02

2. minuta, Polska - Węgry 0:0

Niestety kara dla naszego zawodnika. Lodowisko opuszcza Zapała. Gramy w osłabieniu przez 2 minuty.

1
1
2
19:01

1. minuta, Polska - Węgry 0:0

Pierwsza akcja gospodarzy pod polską bramką. Broni jednak Przemek Odrobny.