Wielka wpadka komentatora TVP. Kolega musiał ratować sytuację

W trakcie transmisji z ceremonii otwarcia ZIO Pekin 2022 w TVP fatalnej pomyłki nie ustrzegł się Przemysław Babiarz. Na szczęście, Piotr Sobczyński czuwał i szybko poprawił legendarnego komentatora.


Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
reprezentacja Polski podczas ceremonii otwarcia ZIO w Pekinie PAP/EPA / Alex Plavevski / Na zdjęciu: reprezentacja Polski podczas ceremonii otwarcia ZIO w Pekinie
Podczas parady reprezentacji na ceremonii otwarcia XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin2022 chorążymi Biało-Czerwonych byli Aleksandra Król, która w ostatniej chwili zastąpiła Natalię Czerwonkę przebywającą na kwarantannie z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa, oraz Zbigniew Bródka (więcej TUTAJ).

Zmiana chorążej w naszej ekipie sprawiła problem komentującemu uroczystość dla TVP 1 Przemysławowi Babiarzowi. Legenda polskiego komentarza sportowego nie ustrzegła się wpadki.

- Natalia Czerwonka, która... Nie Czerwonka... - mówił Babiarz, kiedy na ekranie telewizorów pojawiła się z polską flagą Król. - Była zmiana, przepraszam. Aleksandra Król, snowboardzistka, musiała zastąpić Natalię, ponieważ ona ciągle ma te problemy z kwarantanną - ratował sytuację komentujący razem z Babiarzem Piotr Sobczyński.

- Ach... rozumiem! - podsumował Babiarz. - A Natalię oczywiście pozdrawiamy i życzymy, żeby jak najszybciej wyzdrowiała - zakończył wątek dziennikarz.

ZIO w Pekinie potrwają do niedzieli (20 lutego). Już w sobotę (5.02) do rywalizacji o medale olimpijskie przystąpią m.in. nasi skoczkowie narciarscy z Kamilem Stochem na czele. Jutro odbędą się kwalifikacje do niedzielnego (6.02) konkursu indywidualnego na skoczni normalnej.

Zobacz:
Ten chorąży przeszedł samego siebie. Tak na jego strój zareagowała legenda TVP

ZOBACZ WIDEO: Czy Polacy zdobędą w Pekinie medale? "Nastroje są naprawdę dobre"


Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×