Jest decyzja ws. polskich skoczków! Stoch wycofany!

Na niedzielę zaplanowany jest kolejny trening na dużej skoczni podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie. Wszystko wskazuje na to, że na jego starcie pojawi się tylko dwóch naszych reprezentantów.

Dawid Lis
Dawid Lis
Kamil Stoch PAP/EPA / Kimimasa Mayama / Na zdjęciu: Kamil Stoch
W sobotę odbył się konkurs olimpijski na dużej skoczni, w którym Kamil Stoch zajął 4. miejsce. Po tych zawodach udzielał wywiadów ze łzami w oczach. - To, co się wydarzyło, nie przysłoni mi miłości do skakania - mówił w rozmowie z dziennikarzem TVP Sport zapytany o to, czy przed zawodami drużynowymi pojawi się jeszcze na skoczni. Te zaplanowane są na poniedziałek.

Jak jednak poinformował na swoich mediach społecznościowych Kacper Merk, reporter Eurosportu, w treningu skakać będą Dawid Kubacki oraz Stefan Hula. To oznacza, że oprócz Kamila Stocha, odpoczywać będą także Piotr Żyła i Paweł Wąsek.

Dodajmy, że niedzielny trening na dużej skoczni na igrzyskach olimpijskich w Pekinie zaplanowany jest na godzinę 12:00 czasu polskiego. Możliwe jest jednak, że pogarszająca się pogoda będzie utrudniać przeprowadzenie tej sesji próbnej. Odwołany już został m.in. zjazd kobiet w narciarstwie alpejskim oraz kwalifikacje narciarstwa dowolnego w konkurencji slopestyle.

Czytaj także:
Kosmiczny konkurs! Kto by wytypował takiego mistrza olimpijskiego?
Wielkie kontrowersje z kombinezonem Karla Geigera. FIS reaguje

ZOBACZ WIDEO: Wielkie słowa o Kamilu Stochu. "Nie wiem, czy doczekam kolejnego takiego skoczka"


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy to dobra decyzja, aby Kamil Stoch nie brał udziału w niedzielnym treningu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×