Na emeryturze zajęła się polityką. Znów startuje w wyborach

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Luiza Złotkowska
Instagram / / Na zdjęciu: Luiza Złotkowska
zdjęcie autora artykułu

Na początku 2020 roku Luiza Złotkowska zdecydowała się na zakończenie sportowej kariery. Była panczenistka jednak nie próżnuje - ponownie kandyduje bowiem do Rady Miejskiej w Grodzisku Mazowieckim. "Bardzo dziękuję za wszelką pomoc" - napisała.

W tym artykule dowiesz się o:

Luiza Złotkowska jest utytułowaną panczenistką. W swojej karierze zdobywała m.in. medale igrzysk olimpijskich oraz mistrzostw świata. Nie od dziś wiadomo, że warszawianka angażuje się także w życiu politycznym.

W 2015 roku została członkiem honorowego komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed wyborami prezydenckimi. Trzy lata później startowała do Rady Miasta w Grodzisku Mazowieckim. Co prawda pierwotnie bez powodzenia, ale ostatecznie objęła mandat we wspomnianej Radzie.

Utytułowana panczenistka znów będzie ubiegać się o reelekcję. Jej posty wskazują na to, że kampania trwa w najlepsze.

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

"Misja banery zakończona.  Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i liczne rozmowy! Po 7 kwietnia wszystkie moje banery będą przekazane do schroniska. Świetnie sprawdzają się do ocieplania bud i klatek dla zwierząt" - napisała Luiza Złotkowska na Facebooku.

Przypomnijmy, że tegoroczne wybory samorządowe odbędą się już 7 kwietnia. Druga tura jest zaplanowana dwa tygodnie później.

Zobacz też: Kasparow nie wierzy, że to ISIS stoi za zamachem. Oto jego teoria

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)