Duży transfer Eurosportu. Fani Świątek muszą to wiedzieć

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/jkostyra/ / Justyna Kostyra
Instagram / instagram.com/jkostyra/ / Justyna Kostyra
zdjęcie autora artykułu

Redakcję Eurosportu zasiliła znana polska dziennikarka. Wiadomo już, przy jakiej dyscyplinie kibice będą mogli usłyszeć jej komentarz.

W tym artykule dowiesz się o:

W weekend oficjalnie z Viaplay pożegnała się Justyna Kostyra. Jej rozbrat z pracą nie trwał jednak długo. Już w poniedziałek potwierdziło się, że znana polska dziennikarka zasili szeregi telewizji Eurosport. Informacje przekazała zarówno stacja, jak i sama zainteresowana.

"Hej, jak tam początek tygodnia?" - takim wpisem Eurosport zaczepił Kostyrę w serwisie "X", na co dziennikarka odpisała "całkiem spoko", dodając swoje zdjęcie ze studia telewizji (zobacz niżej).

W innym wpisie Kostyra wyjawiła, że już wkrótce pojawi się za mikrofonem. We wtorek, 21 maja, ma komentować mecze kwalifikacji do Rolanda Garrosa. Być może Kostyrę usłyszymy więc w przyszłym tygodniu przy spotkaniach z udziałem polskich reprezentantów w tym z numerem 1 światowego rankingu - Igą Świątek.

ZOBACZ WIDEO: Korzeniowski nie może tylko odcinać kuponów. "Pracuję, aby utrzymywać rodzinę"

Kostyra na swoim Instagramie nie ukrywa, że tenis to jej ulubiona dyscyplina sportu. "Oglądanie tenisa przez cały dzień, każdego dnia" - czytamy w opisie jej profilu obok oznaczenia stacji Eurosportu.

Przypomnijmy, że turniej główny Rolanda Garrosa rozpocznie się w niedzielę 26 maja. Najważniejsze spotkania będą transmitowane w Eurosport 1 i Eurosport 2, a wszystkie mecze będą dostępne na platformie Eurosport Extra w Playerze.

Czytaj też: -> Ależ słowa o Świątek! Porównał ją do legendy -> Turniejowa jedynka na drodze Magdaleny Fręch

Źródło artykułu: WP SportoweFakty