KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Adamek zapewnia: Obie walki się odbędą

Na swoim blogu Tomasz Adamek opowiada o - jak sam to nazywa - slalomie równoległym, czyli przygotowaniach do jego dwóch tegorocznych walk w Katowicach i we Wrocławiu.

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

- Czas na informacje o negocjacyjnym slalomie równoległym. W sportach zimowych występuje konkurencja slalom równoległy, a zawodnicy zmierzają trasą pełną zakrętów do napisu - META. Ja mam takie samo wrażenie, że podwójne negocjacje prowadzone w sprawie organizacji dwóch moich walk w Katowicach i Wrocławiu osiągają już metę. Nie mogę z racji klauzuli poufności zdradzać szczegółów, ale obie walki odbędą się - zapewnia bokser.

- Nadrzędne negocjacje dotyczą walki z Wladimirem Kliczko we Wrocławiu w ramach imprezy otwarcia stadionu, budowanego na potrzeby EURO 2012. Jestem przekonany, że trakcie negocjacji zostały ustalone wszystkie najważniejsze zasady regulujące zarówno przygotowania do walki, jej organizacji i rozliczeń biznesowych. W najbliższych dniach należy oczekiwać rozpoczęcia procesu składania podpisów przez strony kontraktu.

- Po zebraniu podpisów rozpoczęte zostaną działania organizacyjne związane z promocją walki. Wierzę w to, że nie wydarzy się już nic, co zniweczy pracę wykonaną przez prawników i promotorów. Już dziś należy im się pochwała za dobra pracę.

- Równolegle moi promotorzy prowadzili negocjacje z promotorem Samuela Petera w ramach zaleceń federacji IBF. Jak powszechnie wiadomo negocjacje nie zakończyły się pozytywnie i w następstwie tego ogłoszony został przetarg. W przyszłym tygodniu powinna ostatecznie rozstrzygnąć się sprawa naszej walki. Wiele jednak wskazuje, że w dniu 16 kwietnia w Katowicach nie będę walczył ani z Peterem ani z Hasimem Rahmanem, jak donoszą media. Zrobię wszystko, aby przed wrześniową walką z Wladimirem Kliczko, kwietniowy pojedynek odbyć ze znanym i wyższym ode mnie oponentem. Jestem w trakcie wyboru oponenta, choć brak rozstrzygnięcia przetargu nie pozwala mi na prowadzenie konkretnych ustaleń
- kończy Tomasz Adamek.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
tomaszadamek.com.pl
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×