The Crew Wrocław sprzedaje karnety na sezon 2011

The Crew Wrocław jako pierwszy w historii Polski klub futbolu amerykańskiego zdecydował się na sprzedaż karnetów na wszystkie mecze sezonu 2011 rozegrane we Wrocławiu oraz mecze fazy play-off.

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Do końca marca karnety do nabycia w promocyjnej cenie jedynie 50zł! (w kwietniu cena wzrośnie do 65zł). Co otrzymują kibice dzięki zakupionemu karnetowi? Wstęp na wszystkie 5 meczów domowych, z których 4 odbędą się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu oraz mecze fazy play-off.

Terminarz meczów The Crew:
9 kwietnia 2011 - The Crew vs Bielawa Owls
16 kwietnia 2011 - The Crew vs Silesia Miners
7 maja 2011 - The Crew vs Pomorze Seahawks
21 maja 2011 - The Crew vs Devils Wrocław
19 czerwca 2011 - The Crew vs. Kozły Poznań
3/4 lipca 2011 - Półfinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego
16/17 lipca 2011 - Finał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego

- W tym sezonie wychodzimy naprzeciw potrzebom kibiców i udostępniamy karnety na cały sezon, by ułatwić wszystkim zakup biletów. A co jeśli półfinał ligi nie odbędzie się we Wrocławiu? Klub pokryje koszty biletu wstępu w mieście, w który The Crew zagra. Bilet upoważnia również do wstępu na mecz finałowy, który w tym roku odbędzie się w Bielawie i będzie pierwszym meczem futbolu w Polsce transmitowanym w telewizji - mówi Jakub Głogowski prezes klubu.

A co jeśli The Crew nie wywalczy awansu do fazy play-off? Na to pytanie odpowiada Lowell Hussey: Każdy kibic, który zakupi karnet będzie miał okazję skorzystać z naszej gwarancji, która brzmi krótko: jeśli nie zdobędziemy mistrzostwa, zwrócimy pieniądze za karnet. Na naszej propozycji nie można stracić, bo jeśli nie uda nam się zdobyć tytułu, to wszystkim fanom, którzy kupili karnety sezonowe, oddamy pieniądze. Czyli wyjdzie na to, że oglądali wszystkie mecze za darmo, a do tego będą mogli zobaczyć najważniejszy mecz sezonu. Czy to wyraz zuchwałości? Nie, obiecujemy kibicom to, po co przychodzą na mecze, czyli zwycięstwa. The Crew gra, żeby wygrywać.

Każdy, kto zakupi karnet otrzyma również okazjonalną koszulkę, którą będzie mógł odebrać w dniu meczu finałowego w Bielawie, a sam karnet upoważnia do darmowego wstępu na wszystkie imprezy organizowane przez The Crew Wrocław.

Karnety do nabycia w http://www.thecrew.pl/...product=18 target=_blank>sklepie klubu. Każdy kto zakupi karnet otrzyma go w dniu pierwszego meczu domowego już 9 kwietnia we Wrocławiu.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×