Walki Bartnik - Najman raczej nie będzie

Oklaski i gwizdy, tłumy ludzi i prezent Wojciecha Bartnika, to wszystko ominęło Marcina Najmana na niedzielnej konferencji prasowej przed zaplanowaną 19 listopada galą "Fight Night" w kaliskiej Galerii Tęcza.

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Śmiech i oklaski wybuchły zaraz po przemowie Wojciecha Bartnika, który na koniec swojej ujawnił zawartość tajemniczej paczki, którą przywiózł dla Marcina Najmana. - Marcin nie dojechał nawet na konferencje, nie ma też nikogo z jego sztabu, dlatego przekazuje ten prezent organizatorom z prośbą o jego przekazanie Marcinowi, ażeby choć raz wyszedł do ringu jak prawdziwy mężczyzna, paczka zawiera dwa jaja, powinny Marcinowi pomóc w podejmowaniu męskich decyzji - powiedział Bartnik.

- Dochodzą mnie słuchy, że Marcin ściemnia i na co dzień trenuje, a gips zakłada tylko publicznie. O tyle mnie to niepokoi, że przecież do dnia dzisiejszego nie przesłał organizatorom USG nogi do czego jest zobowiązany. Ja trenuję cały czas i mam nadzieję, że Marcin w ciągu tego tygodnia pokaże, że testosteronu nie ma tylko w pseudonimie. Jestem daleki od ubliżania, ale Marcin przy podpisywaniu umowy z organizatorami powiedział , że Bartnika to nawet na wózku może trafić, więc zapraszam i jeszcze raz podkreślam, że możemy walczyć w formule full contact, która w przeciwieństwie do ustalonego low kicka nie niesie zagrożenia dla nogi - dodał były bokser.

- Czuję się oszukany, zresztą podobnie zostaliście oszukani państwo, bo już nie mówię o walce, ale Marcin nawet nie miał odwagi, żeby stanąć twarzą w twarz ze mną na konferencji i niech nie zasłania się tu kontuzjami, bo do Warszawy niż do Kalisza ma dalej, a jednak miał tam siłę pojechać na wywiad dla Orange! - zakończył.

Na pytanie dziennikarza, dlaczego nie ma na konferencji Marcina Najmana odpowiedział Krzysztof Gorzkiewicz, współorganizator gali. - Marcin wysłał do nas oświadczenie… sms-em, w którym napisał, że nie dotrze na walkę oraz na konferencję. Nie wiem dlaczego, nie został nam przedstawiony jakikolwiek dokument potwierdzający niezdolność do tego, aby stawić się na konferencji - wyjaśnił.

GALERIA: http://foto.sportowefa...=23&g=6392 target=_blank> MMA Attack: Gala i walka Najman - Saleta

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×