KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Marek Piotrowski na Gali w Skarżysku

Okazją do zorganizowania tej imprezy było XXX lecie Karate Kyokushin na Ziemi Skarżyskiej. Imprezę rozpoczął pokaz karate kyokushin, który poprowadził osobiście organizator całej imprezy – Sensei Zbigniew Zaborski (2 dan). Następnie w ringu zaprezentowali się bokserzy. Organizatorzy przewidzieli bardzo ciekawą formę sędziowania. Otóż o zwycięstwie decydowała siła oklasków, jaką zawodnik otrzymywał po walce od kibiców.
Anna Soboń
Anna Soboń

Na gali jednym z zaproszonych gości był były kickbokser i bokser, zawodowy mistrz świata – Marek Piotrowski, legitymujący się bilansem: w kickboksingu - 44 walki - 42 wygrane (w tym 27 przez nokaut), 2 porażki; w boksie - 21 walki, wszystkie wygrane (w tym 11 przez nokaut); w karate kyokushin - 13 walk, wszystkie wygrane.

Wyniki walk:

- kat. wagowa 57 kg - Dawid Olejarczyk (RUSHH Kielce) – Mateusz Najberg (KSZO Ostrowiec Św.) – remis;

- kat. wagowa 75 kg - Radosław Barański (KSZO Ostrowiec Św.) – Piotr Stawarz ( Hubal Chlewiska) – zwycięstwo Radosława Barańskiego (KSZO);

- kat. wagowa 91 kg - Marcin Siwy (RUSHH Kielce) – Michał Wiśniowski (Tychy) – zwycięstwo Marcina Siwego;

- kat. wagowa 60 kg (seniorzy) - Mariusz Chrzanowski (RUSHH Kielce) – Michał Żeromiński (Hubal Chlewiska) – zwycięstwo Michała Żeromińskiego.

Walki sędziował Artur Gołuch.

W kolejnych walkach wystąpili zawodnicy K1:

- kat. wagowa 71 kg - Łukasz Szulc (Poznań) - Paweł Kruczek (Wrocław) – remis;

- kat. wagowa 86 kg - Krystian Czelewicz (Poznań) - Marcin Bachórz (Wrocław) - zwycięstwo Krystiana Celewicza.

W walce wieczoru z dobrej strony zaprezentował się znany zwłaszcza ostrowieckim kibicom z występów w KSZO Piotr Gwóźdź, który po bardzo zaciętym i obfitującym w mocne ciosy pojedynku ostatecznie odniósł zwycięstwo nad swoim rywalem.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
boks.kszo.net.pl / inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×