• Wyjątkowy czas.....

  Chciałbym w tym miejscu złożyć wam wszystkim których tu poznałem a i tym nieznajomym jeszcze też, najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!Chciałbym też podziękować wszystkim z którymi spędziłem na tym portalu bardzo fajny, debiutancki , roczek:) Mam nadzieję że kolejny (…)

  Więcej

 • Chris Harris ....Czyli BSI na torze.

  Chciałbym wyjaśnić w tym krótkim tekście dlaczego i w jaki sposób Chris Harris znalazł się w stawce GP.Chris Harris odpadł w kwalifikjacjach do GP po rundzie kwalifikacyjnej rozegranej w St. Johann (8.06.2013), zdobywając w niej 4 pkt. a w pokonanym polu zostawił jedynie :Niemca, Austriaka, Włocha i (…)

  Więcej

 • Nigdy nie mów..... nigdy.

  DARCY WARD CHRIS HOLDER MACIEJ JANOWSKI ROBERT MIŚKOWIAK DAWID STACHYRA ROHAN TUNGATE KYLE HOWARTHNIELS KRISTIAN IVERSEN DENIS ANDERSSON THOMAS JORGENSEN RICHIE WORRALL KYLE NEWMAN HANS ANDERSEN CHRIS HARRIS ALEX DAVIES TAI WOFFINDEN THOMAS .H. JONASSON PRZEMYSŁAW PAWLICKI LEIGH LANHAM MIKKEL B. JENSEN (…)

  Więcej

 • FIM a sprawa Polska....

  Wpadł mi w ręce nowy "TŻ" .Żona mi kupiła więc z nudów przy obiadku "zanurzyłem się " w lekturze tygodnika. Jeden , bardzo króciutki artykuł, wpadł mi w oko szczególnie. Mianowicie chodzi o start Chrisa Harrisa w GP Challenge w Poole .Harris nie przeszedł nawet do półfinałów, odpadł w słabym stylu w (…)

  Więcej

 • Drogi Pierre!

  Bardzo proszę jednego z dziennikarzy platformy NC+ o przetłumaczenie mi , albo wyjaśnienie , nastepujących wyrazów i zwrotów:Darki Ward , Antuan Lindback , Frederico Lindgren , Dzik Petersen , Emiliano Sajfutdinow , Vacul , przygazówka, Ricardo Dołomisiewicz , Janoś.(tyle przypomniałem sobie przy kawie, (…)

  Więcej

 • Motto dla prezesów....

  Chciałbym w tym miejscu przytoczyć słowa pana Janusza Filipiaka, właściciela i prezesa Cracovii.Uważam że prezesi klubów żużlowych powinni sobie czytać takie słowa na codzień, aż je  sobie utrwalą i będą tak postępować:Janusz Filipiak- "Nie muszę udowadniać sobie, że jestem wielki , bo moja drużyna (…)

  Więcej

 • Taka mała statystyka.

  Przygotowałem takie małe zestawienie dotyczące skutecznośći drużyn E-Ligi w meczach u siebie i na wyjeździe.Dotyczy to średniej punktów zdobywanych przez całą drużynę w trakcie meczu . W nawiasach najwyższy i najniższy wynik uzyskany przez drużynę na własnym i na obcym torze. Statystyka nie zawiera (…)

  Więcej

 • Co znaczy dobry junior?

  Poniższa tabelka przedstawia zdobycze punktowe juniorów w E-Lidze. (bez bonusów): 1.UNIA LESZNO - 152 PKT. Piotr Pawlicki 90 Tobiasz Musielak 622.FALUBAZ ZIELONA GÓRA - 128PKT. Patryk Dudek 110 Kamil Adamczewski 16 Alex Zgardziński 23.STAL GORZÓW - 119PKT. Barotsz Zmarzlik 94 Łukasz Cyran 17 Adrian (…)

  Więcej

 • Finał Brytyjski

  Lista 16 -stu pewniaków którzy wystąpią 13 Maja w finale Brytyjskim w Wolverhamton. 1.Daniel King 2.Craig Cook 3.Edward Kennett 4.Chris Harris 5.Richie Worrall 6.Stuart Robson 7.James Wright 8.Tai Woffinden 9.Josh Auty 10.Olliver Allen 11.Richard Hall 12.Ashley Birks 13.Chris Schramm 14.Scott Nicholls (…)

  Więcej

 • Za co lubimy?

  Dzisiaj mały wywiad chciałem przeprowadzić . Pytanie jest skierowane do wszystkich którym nie obce są problemy naszego żużla . Pytanie brzmi -ZA CO LUBICIE PANA WOJCIECHA STĘPNIEWSKIEGO i resztę władz naszej ligi? pytanie jest jak najbardziej poważne a zadaję je dlatego że ja nie potrafię takiego powodu (…)

  Więcej