I liga mężczyzn: Przełamanie toruńskiego beniaminka na Podkarpaciu (wynik)

Beniaminek z Torunia przerwał serię ośmiu porażek z rzędu zwyciężając w Krośnie. Gospodarzom nie pomogła wysoko wygrana pierwsza kwarta oraz świetna gra Marcina Salamonika, który zdobył 26 punktów.

Delikatesy Centrum PBS Bank MOSir Krosno - Polski Cukier SIDEn Toruń69:82 (31:17, 12:21, 14:24, 12:20)

MOSiR: Salamonik 26, Oczkowicz 14, Piotrkowski 9, Partyka 8, Nowak 4, Baran 3, Nitsche 3, Pieloch 2.

PC SIDEn: Jarecki 18, Lewandowski 18, Gliszczyński 17, Żytko 17, Kwiatkowski 5, Przybyszewski 4, Witos 3.

Odpowiedz
Myślałem Jose, że masz trochę dłuższą pamięć i potrafisz myśleć. Chodzi o to, że Gliszczyński potrafi grać co pokazał w tym meczu. Ale częściej niż dobrą grę pokazuje fochy na boisku dlatego je Czytaj całość
avatar
Jose Mourinho
8.02.2012
0
0
Odpowiedz
No też myślałem, że Krosno będzie mocniejsze. Nie wiem, co się dzieje. Wysoko wygrywają pierwsze kwarty a później przegrywają. Trochę to dziwne. Bardzo dobry mecz Artura Gliszczyńskiego, który Czytaj całość
barakuda
8.02.2012
0
0
Odpowiedz
Zakładałem że Toruń wygra. Teoretycznie może jeszcze do ósemki wejść chociaż łatwo nie będzie. Zobaczymy jak spiszą się z Rosą.
avatar
derek
8.02.2012
0
0
Odpowiedz
też mi przełamanie, pokonać zespół Radovicia to nie jest żadna sztuka, prawdziwa wykładnia formy akademików dopiero nadejdzie
avatar
Senti
8.02.2012
0
0
Odpowiedz
Jak widać jeden Salamonik to za mało, aby wygrać mecz. Myślałem, że po wzmocnieniach Krosno będzie prezentować się o wiele lepiej. A jednak. Toruń natomiast w końcu się przełamał jednak trochę Czytaj całość