global DJs - lubi

 • global DJs lubi Komentarz

  Czy kontuzja pana Cegielskiego wpłynęła również na funkcjonowanie jego centralnego ośrodkowy układ nerwowy?
  Z takich jego wypowiedzi wynika, że tak. I musi to być naprawdę poważny uraz.
  Panie Cegielski, życzymy panu zdrowia, psychicznego również.

 • global DJs lubi Komentarz

  Czy to opinia Krzysztofa Cegielskiego jako eksperta, czy jako menadżera zawodnika KSUL :?

 • global DJs lubi Komentarz

  Panie Cegielski, daj się Pan zbadać i niekoniecznie na nogi. Pańskie chore komentarze tak na portalu jak i na wizji, doprowadzają wielu kibiców żużla do rozpaczy. Wszystko co z Pańskich ust pada, a dotyczy kogoś lub samego klubu Stali Gorzów, to jedno wielkie świństwo. A może oprócz sprawności ruchowej cierpi Pan również na dolegliwość zwaną amnezją? Trzeba być wyjątkowym ignorantem aby pluć na klub i ludzi którzy pomogli Panu zaistnieć w tej dyscyplinie sportu. Masz Pan luki w pamięci zapominając gdzie odnosił Pan swoje największe sukcesy sportowe. Pańskie komentarze w telewizji dotyczące Gorzowa są nacechowane wyjątkową żółcią i pogardą ,choć wprost Pan tego czasem nie mówi czy pisze. Na żużel chodzę od kilkudziesięciu lat , i doskonale pamiętam Pańskie początki na stadionie a nawet przed. Mam masę przyjaciół w Polsce i często pytają mnie czy ten Cegielski naprawdę pochodzi z Gorzowa? czy może z Zielonej Góry? bo nikt inny niż zielonogórzanin nie mógłby tak "sympatyczne" opinie wyrażać o bratnim mieście i klubie.Myślę że zacznę chyba zmieniać Panu miejsce pochodzenia bo wstyd mi przed przyjaciółmi potwierdzać Pański gorzowski rodowód. Na koniec powiem Panu że dla mnie znaczy Pan tyle co w refren piosence Lady Pank lub opinii Leszka Milera w stosunku do jednego obecnego ministra. Nie pozdrawiam.

 • global DJs lubi Komentarz

  Kiedy Cegielskiego ceniłem jako komentatora, teraz go słuchać nie mogę.

 • global DJs lubi Komentarz

  Bartosz Zamrzlik i to w pełni zasłużenie, po stokroć!

 • global DJs lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • global DJs lubi Komentarz

  Brawo Polski Mistrzu Swiata

 • global DJs lubi Komentarz

  I co z tego ze wygrywaja tylko Rosjanie? To dlatego trzeba zmienic znow na DPŚ? Boli was to redaktorzy? W SON moga pokazac sie panstwa ktore nie wystartuja w DPŚ bo ne maja skladu.
  A przegrywac tez trzeba umiec...
  Najperw to zakonczmy te wojne polsko- polska o to kto chce a kto nie jechac w reprezentacji...

 • global DJs lubi Komentarz

  @Steel: dokladnie

 • global DJs lubi Komentarz

  @Steel: RACJA!

 • global DJs lubi Komentarz

  Nie wspominajmy o zawodnikach, dla których lewe l4 było ważniejsze, niż Orzełek na piersi, ok?...

 • global DJs lubi Komentarz

  Człowiek z charakterem. Legenda. Drugiego takiego ze świecą szukać.

 • global DJs lubi Komentarz

  Panie Trenerze, dziękuje za sukcesy "pełen szacunek" i barwne komentarze, najbardziej mi utkiwł "tor się zaorze potem poleje i będzie git". Jestem zdania jednak, biorąc pod uwagę sytuacje w jakich pan sie rozstawał z klubami w którch był pan trenerem oraz fakt że żegna się Pan z kadrą juz po raz 3 czas najwyższy aby pan odszedł.

 • global DJs lubi Komentarz

  fantastyczne zawody!! Marcus Birkemose chyba najmlodszym IMEJ w historii! i bez nerwow! w ostatnim biegu nie atakowal tylko dojechal 2 to co mu dawalo tytul. Jakub Miskowiak pierwszy medal indywidualny miedzynarodowy brawo. SZWEDZI duza NIESPODZIANKA, Z MEDALEM!! Alexander Woentin fantastyczny brąz, a Jonatan Grahn ktory pierwszy raz chyba jechal za granica 5!! Lukas Fienhage i Petr Chlupac przegrali medal przez nerwy ktos niestety musial przegrac w tej ekstra stawce. NORICK BLOEDORN 16 LAT DOPIERO SKONCZYL byl w walce o medale 8 miejsce wielkie brawa nie trzeba komentowac!! Mads Hansen dosyc porazka 5 junior świata dopiero 9. Timi Salonen pokazal ze umie jezdzic, a on jeszcze bedzie mial sezony juniorskie, Niklas Sayrio 9 na IMŚJ juz skonczyl juniorke. Finowie maja juniorow nawet, Norwedzy tez ale narazie nie mieli sposobnosci jazdy, w przyszlym roku po eliminacjach beda mogli przejsc PRZEDE WSZYSTKIM MATHIAS POLLESTAD, KTORY JUZ BEDZIE MOGL BRAC UDZIAL W ZAWODACH MIEDZYNARODOWYCH NA 500CC!!

 • global DJs lubi Komentarz

  Paradoksalnie pokonany przez Barona Chomski osiągnął w tym sezonie znacznie więcej.

 • global DJs lubi Komentarz

  Porównując Pawlickiego do Zmarzlika obraża się Zmarzlika. Różnica jest kilku klas.

 • global DJs lubi Komentarz

  Mareczek, nie ta liga. Bartek to jest poziom i klasa nieosiągalna dla pozostałych żużlowców

 • global DJs lubi Komentarz

  Tyle jadu, nienawiści w stosunku do Stali i Zmarzlika, ale to Stal jest wicemistrzem w tym roku drodzy frustraci z całej Polski, a Bartek obronił tytuł mistrza świata, czego nie dokona żaden z Waszych ulubieńców. Gratulacje dla Byków, którzy mają szansę powtórzyć swoją serię z lat 50 ubiegłego wieku. Ale przede wszystkim wielki szacunek dla Stalowców za długą i trudną drogę, którą przeszli z sukcesem w tym sezonie.

 • global DJs lubi Komentarz

  Janowski robiony przez dzieci na swoim torze. Gumowy Mistrz Polski z przypadku.

 • global DJs lubi Komentarz

  Janusz Kołodziej to specjalista od jednego rodzaju torów . Zwłaszcza tych , na których parametry wpływ ma jego menedżer . Świadczy o tym m.in. brak sukcesów tego zawodnika na torach zagranicznych