iter - komentarze

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Widać że obie drużyny wymieniły pół składu i potrzebują jeszcze czasu na zgranie się ze sobą. Myśle że czas w przypadku obu drużyn bedzie grał na ich korzyść.

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Punkty po rundzie zadadniczej dzielimy przez 2. To będzie zarazem jakaś nagroda dla drużyny starającej się przez cały sezon, a jednocześnie emocje będą do końca.

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeszcze aby braki na prawym skrzydle.

 • iter napisał/a komentarz do Niespodziewany transfer Azotów. Dawid Dawydzik w Puławach

  Do zamknięcia kadry brakuje jeszcze środka rozegrania i prawego skrzydła.

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No to bez senu. Na lewe skrzydło jest trzech, Jarosiewicz, Mchawrab, Gumiński a na prawe tylko Mati Seroka. Osobiscie bym podziekował Gumie bo dwoch młodych w zupełności wysyarczy i ściagnoł na miejsce Gumy jakiegoś solidnego prawoskrzydłowego. Wbrew pozorom Kacper Mchawrab naprawe reprezentuje juz wysoki poziom i myśle że to bedzie kolejne odkrycie sezonu. Po meczu pucharowym II azotów z płockiem strasznie go chwałi Adaś Morawski, bo rzeczywiście narzucał mu z tego skrzydła i nie mógł go wyjąć.

 • iter napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A kto jest przewidziany do gry na prawym skrzydle? Bo jest chyba tyko Mateusz Seroka, Matulić odszedł jak się nie mylę, jak się myle to mnie poprawcie.

 • iter napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Azoty Puławy ratują sezon, Gwardia Opole idzie po swoje

  Szanse na awans obu drużyn są dalej 50/50, to jest sport, mecz meczowi nie równy, zawsze ktoś może mieć dzień konia jak w ostatnim meczu Malcher.
  Niech awansuje lepszy.

 • iter napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Adam Malcher bohaterem wieczoru. Gwardia wygrała z Azotami

  Ja jestem z Puław i nigdy w życiu się nie napinałem przed żadnym meczem, szanuję zawsze każdego przeciwnika. Wczoraj nasz gra wyglądała słabo i niestety jest tak od kilku miesięcy, wpadki w lidze to nie był przypadek. Trzeba szczerze przyznać że we wczorajszym meczu Gwardia była lepsza o te dwie trzy bramki, no ale ja zawsze mówię że mecz meczowi nie równy i w Opolu wszystko się może zdarzyć, to jest sport i równie dobrze może być +10, -10. Uważam że dalej szanse obu drużyn na awans są 50/50, no może po wczorajszym meczu z lekkim wskazaniem na gwardię, niech awansuje lepszy, życzę powodzenia bez względu na wynik rewanżu.

 • iter napisał/a komentarz do Piotr Przybecki: Mam energię do dalszych działań

  Dokładnie, zostawić trzon z najlepszych obecnie starszych graczy a reszta to muszą być chłopaki po 20lat a nawet młodsi. Tylko taki sposób postępowania daje jakąkolwiek szansę że za 5 lat może coś z tego będzie. Dajcie już spokój z tymi Gierakami, Przybylskimi, Kondratiukami, Potocznymi, Szperami, Szybami, Pilitowskimi bo oni już kadry nie zbawią.

 • iter napisał/a komentarz do Kontrowersje po meczu w Puławach. Zawodnicy Chrobrego mieli zostać zwyzywani z trybun

  Co ty bredzisz kolego? Nawet jeżeli miała by być to prawda, to zawsze w każdym miescie mogą się znaleść tzw. "czarne owce" , ale w 99% najczęściej kibice nastawieni są przjaźnie i na zdrowy sportowy doping. Proszę Cię nie pisz wiecej takich bzdur i nie kompromituj przede wszystkim siebie.